Simulator kumanda bulunabilecek alternatif yer ?

İlgi Alanı
Hepsi
Herkese Selamlar,
Aranıza yeni katıldım \ katılıyorum. Paylaşımcı ve yardımsever forum üyelerine teşekkür ediyorum.
Bugün v922 siparişi verdim ve heli gelmeden önce sim çalışmak istiyordum.
Malum thk nın sitesinde stok yok, sm600ün satıldığı birçok siteye girdim oralarda da yok. Sahibinden, sanalpazar, gitti gidiyorda bile 1 tane sim kumandası yok.
Sizlerin bildiği Alternatif bir yer var mıdır acaba ?
Eğer bulamazsam, hobbyking den wireless adaptör almak zorunda kalacağım (kargo ile yaklaşık 19 $'a geliyor.) (Bu parayı verip bekleyene kadar, yakın fiyatlarla kumanda alarak hiç olmazsa simulatörde bu keyfi yaşamaya başlarım diye düşünüyordum :) ) İyi forumlar !.

Emrah ne yazık ki bu aralar yurt içinden Sim kumandası bulmak gerçekten büyük bir sıkıntı... Yerinizde olsam daha fazla vakit kaybetmeden hemen yurtdışından sipariş geçerdim.

Ankara'da Hobbytime denemenizi öneririm.

Merhaba, bende simulasyon kumandası arıyorum. 2-3 mağazaya telefon ettim ama ellerinde yok. THK'u aradım, onlarında şuan elinde yok. Ne zaman geleceği ile ilgilide bilgi veremiyorlar.

Emrah Bey siz bulabildiniz mi? Bulabildiyseniz, fiyat ve yer ile ilgili bilgi verebilir misiniz?

onurozturk2002' Alıntı:
Merhaba, bende simulasyon kumandası arıyorum. 2-3 mağazaya telefon ettim ama ellerinde yok. THK'u aradım, onlarında şuan elinde yok. Ne zaman geleceği ile ilgilide bilgi veremiyorlar.

Emrah Bey siz bulabildiniz mi? Bulabildiyseniz, fiyat ve yer ile ilgili bilgi verebilir misiniz?
Onur istersen öncelikle üyelik sonrası sana gelen özel mesaja ya da şu konuya bir göz at :)

Cevaplar icin tesekkurler. Bayram nedeniyle yazamadim, sahibinden sitesinde sm600 modelini bulabildim. 5s hobi isimli bir magazadan. Fiyat uygun olmayabilir ama baska alternatif yoktu. (helikopter modelinde karar degistirince 1 aydan fazla bekleyecegim icin, simde y.disini bekleyemedim) Havale ile 80 e biraktilar.