SİMULATOR

eyupereli

Yeni Uye
Web sitesi
spotevkur.com
İlgi Alanı
Uçak
Selam arkaddaşlar.. Ben pc den bu oyunun ilk etapda eğzersiz yapıp ondan sonra bir model uçak alıp kullanmak için bir simulator oyunu yükledim. Bu oyunu komuta edebilmem için pc joyistiği aldım. Play station joyistigine benzer bişeydi. Ancak oyun bu joyistigi kabul etmedi. Bir türlü oynayamadım. Simulator oyunu için bana ne tür joyistik almamı önerirsiniz..? Lütfen yardım. Saygılar...

SİMULATOR

Merhaba öncelikle forumumuza hoşgeldiniz,

Türk Hava Kurumundan aşağıdaki linkteki simulatör kumandasını ve programını temin edebilirsiniz.

https://thkmodelucak.com/store/product/1206-similator-6-kanal-0139041

SİMULATOR

SİMULATOR

eyüp sabri ereli' Alıntı:
Selam arkaddaşlar.. Ben pc den bu oyunun ilk etapda eğzersiz yapıp ondan sonra bir model uçak alıp kullanmak için bir simulator oyunu yükledim. Bu oyunu komuta edebilmem için pc joyistiği aldım. Play station joyistigine benzer bişeydi. Ancak oyun bu joyistigi kabul etmedi. Bir türlü oynayamadım. Simulator oyunu için bana ne tür joyistik almamı önerirsiniz..? Lütfen yardım. Saygılar...
Merhaba Eyüp Bey,

PC ne kurduğunuz bilmiyorum ama bu hobide rüştünü ispatlamış 2-3 tane simulasyon programı var. Onlaran birini kurup, belli bir disiplin ve plan dahilinde simulator çalışmalarına devam ederseniz, cok daha kısa sürede çok daha fazla fayda sağlarsınız.

Simulatorda amaç, gerçek uçuşa hazırlıktır. Bu nedenle PC bağlı cihaz olarak bizler Joystick değil de, model uçurduğumuz kumandalarla birebir aynı özellikli kumanda kullanırız. Arkadaşlarımızın da yukarıda önerdikleri bu tip bir kumanda.

Hobiye yeni başlarken bir çok soru oluyor insanın kafasında. Ama siz şanslısınız zira RCKOLIK bulmuşsunuz ;) Şimdi sadece geriye yavaş yavaş aşağıdaki konulara bir göz atmak kalıyor %p

Simulator - Simulasyon Konu Indeksi
Yeni Baslayanlar için Konu Indeksi
Forum Içerik Ana Indeksi