Kurallar Sözlü Sataşmalar Hakkında Önemli UYARI

Tüm üyelerimiz burada belirtilen kurallara uymak ZORUNDADIR.

Emre Kaman

Moderator
İlgi Alanı
Heli
Arkadaşlar,

Havaların kötü gitmesi ve uçamamaktan sebeple, evde canları sıkılan arkadaşlarımız olduğunu, durum böyle olunca forum üzerinden dolaylı veya açık olmak üzere sataşmalar ve laf dokundurmaların başlıyor olduğunu gözlemliyoruz.

Şimdilik bazı mesajlar silinip, görmemiş gibi yapılacak, ancak devamı halinde gerekli önlemler alınacaktır. Yönetim anlayışımızı başka forumlarla karıştıran/kıyaslayan arkadaşlara konuları izlediğimizi hatırlatır, herkese keyifli forumlar dileriz.

RcKolik Yönetimi

[Duyuru]: SÖZLÜ SATAŞMALAR HAKKINDA ÖNEMLİ UYARI

Yahu hiçbir helikopterciye sataşmadım bu ara. Yeminle. :)

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aile bireyleri içinde ben de görmedim dolaylı/açık sataşma :)

Başlığa bakınca mizah sandım da vaziyet ciddiymiş :eek:

Herkesi sükünete anlayışlı olmaya davet ediyorum. Tamam ülke olarak zor günlerden geçiyoruz belki sinirler gergin, ama bunu çevremize yansıtmamak için biraz sabır ve hoş görü diyorum.

Sümer Yamaner' Alıntı:
Yahu hiçbir helikopterciye sataşmadım bu ara. Yeminle. :)

Sümer abi sen bize sataşmadın mı olmuyor işte; bütün ülke karlar altında, stres, sıkıntı bini bir para :rolleyes: birde Sümer abi helicilere laf söylemiyorsa panik başlıyor. :eek:

Valla beyin fonksiyonlarımın yavaşladığını hissediyorum sen forumdan uzak kalınca, sensiz olmaz abi. :laugh: :RCKolik:

Türker Akgün' Alıntı:
Sümer abi sen bize sataşmadın mı olmuyor işte; bütün ülke karlar altında, stres, sıkıntı bini bir para :rolleyes: birde Sümer abi helicilere laf söylemiyorsa panik başlıyor. :eek:

Valla beyin fonksiyonlarımın yavaşladığını hissediyorum sen forumdan uzak kalınca, sensiz olmaz abi. :laugh: :RCKolik:

Sataş sataş nereye kadar. Bi işe yaramadı. Bi P51 toplatamadım sana. Hem zaten Emre de kızıyo işte. Korkarım ben neme lazım! :D :D :D

Abi sana atis serbest, boynumuz kildan ince [emoji1]

Gayet yerinde bir uyarı olmuş.
Yönetimin dikkati ve ilgisinden dolayı teşekkür ederim :RCKolik: :saygilar:

Çok yerinde bir uyarı olmuş abi. Eline sağlık %p

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi