SPEKTRUM DX 8 KUMANDA AR8000 BİND SORUNU

Tugrul altıncı

Yeni Uye
İlgi Alanı
Hiçbiri
MERHABALAR RC TRAKTÖR İÇİN SPEKTRUM DX8 KUMANDA ALDIM VE AR8000 ALICI İLE BİND YAPMAYI BAŞARAMADIM. ANCAK AR6100 İLE BİND YAPABİLDİM. FAKAR ODA KANAL SAYISINDAN DOLAYI YETELİ GELMEDİ. AR8000 İLE BİND YAPABİLMEM ADINA YARDIMLARINI BEKLEMEDKTEYİM. PROBLEMİ BİR TÜRLÜ ANLAYAMADIM KONU HAKKINDA BİLGİSİ OLAN ABİLERİMİN YARDIMINI BEKLİYORUM. ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM.SAYGILARIMLA.

Alıcıda sıkıntı olabilir ,alıcıya enerji verdiğinde flaş yapan ışığı görüyor musun, görüyorsan kumandayı alıcıdan bir kaç metre uzağa götürerek tekrar dene :saygilar:

• Beğen
Tepkiler: Mehmet Kucuksari
AR8000 ile AR6100 bind mantığı aynı diye hatırlıyorum. Hakan kardeşimin de dediği gibi acaba AR8000 sorun olmasın ?

Bir de AR8000 üzerinden ne yazıyor, DSM2 mı yoksa DSMX mi ? Kullandığınız satellite üzerinde ne yazıyor ? Hakan kardeşimin de sorduğu gibi BIND ışığı yanıyor mu ?

Aslında Kumanda, alıcı ve satellite ve sorunu gösteren kısa bir video bizlere epey yardımcı olacaktır.

Mesela şu arkadaşın elindeki AR8000 DSM2 desteği varmış ve satellite DSMX değilse bind moduna girmiyormuş. Benzer durum belki de sizin için de geçerli ?

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

• Beğen
Tepkiler: Hakan Ülgenalp