Tanışma

• Konbuyu başlatan roketchi
  • Başlangıç tarihi
  • 815
R

roketchi

Guest
Merhaba ben roketchi, ismimi, ve diğer bilgilerimi bazı kişisel sebeplerden dolayı internet üzerinde paylaşmıyorum ayrıca buna bağlı olarak sosyal medya da kullanmıyorum.
Üye olmak zorunda kaldım çünkü günlük görüntüleme limitiyle karşılaştım. Bu problemi 1 hafta kadar vpn kullanarak çözdüm fakat her türlü can sıkıcı oldu.
Forumunuza isteyerek kayıt olmadığımı belirtmek isterim ve de sizlere çok uyum sağlayamayacağımı tahmin ediyorum. Ancak bilgilerinize saygılıyım.
Forumunuzda uğraşlarım için faydalı bilgiler olduğunu düşünüyorum. Zaten google aramalarında ilk sıralara oturmuşsunuz, tebrik ederim emeği geçen herkesi.
Üslup olarak ciddiyeti severim ve samimyetten olabildiğince uzağım. Gösterdiğiniz ilgi ve alakadan dolayı teşekkür ederim.
Yaşım 18

Tanışma

Ciddiyeti sevdiğin kendine verdiğin isimle ortada... Yaşın 18 (Eğer doğruysa) ama ilkokul düzeyinde zekanla buraya düşmüşsün... İsteyerek kayıt olmadığın forumdan bence isteyerek çıkmalısın... Terbiyesiz..

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tanışma

Tesekkur ediyor, ve seni soyle aliyoruz...

Tanışma

Ban ban ban

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tanışma

Fenasi arkadasimiz, hiz rekoru kirarak fena sekilde banlanmistir. :)

Tanışma

Emre Kaman' Alıntı:
Fenasi arkadasimiz, hiz rekoru kirarak fena sekilde banlanmistir. :)
[emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122] [emoji122]

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tanışma

Benım konuma yorum yaptığında gördüm. Bildirmeye fırsat bırakmadınız teşekkurler yönetici abiler.

Tanışma

roketchi

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tanışma

Ben kaçırmışım ya burda eğlence varmış. :D
O kadar da üşenmeden yazmış , ama sorarsan istemeden üye olmuş. :evil:

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tanışma

S.a böyle seviyesiz insanlarda var .Bence sitemizin üye olmadan bazı tanıtım bilgileri hariç görüntülenmesi kısıtlanmalıdır.

Şafak ALTINTAŞ' Alıntı:
Ben kaçırmışım ya burda eğlence varmış. :D
O kadar da üşenmeden yazmış , ama sorarsan istemeden üye olmuş. :evil:
Bende senin gibi sonradan gördüm Şafak. ;D En çok üye olduktan sonra sanki tanışma konusu açma zorunluluğu varmış gibi bir psikolojiye kapılmasından dolayı eğlendim. Madem beğenmiyorsun, üye ol, faydalanacağın kadar faydalan tanışma konusu açma arkadaş, silah zoruyla sanki. :lollol: :lol: :lol:

Tanışma

Eğlenmek amacıyla açılmış bir hesap gibi geldi bana çünkü tanışma konusu şart değil, gerçek isim şart değil, samimiyetten uzak olmak, uyum sağlayamamak, isteksiz üye olmak (benim klasıma yakışmaz yolda görsem sizin gibi adamlara selam vermem mesajı ) :D