Tanışma

DrChaosable

Yeni Uye
Forumda daha yeniyim. Bu forumda üyelerin bir aile ortamında gibi olması ve bu tür hobilerle ilgilenen arkadaşların birbiriyle uyumlu olduğunu görmek inanın çok hoş. Umarım ileride bende bu aileye katılabilirim. Şimdiden teşekkürler.
Adı : Seçkin
Soyadı : Şimşek
Nereden : Adana
Mesleği : Doktor
Hangi RC Model ile ilgileniyorsunuz (Heli/Uçak/Quadro/FPV/Araba..) : Helicopter
Var ise Modelcilik Tecrübeniz: ne yazık ki yok. Şimdilik smilatör ile ilgileniyorum.
Forumumuzu Nerden Duydunuz ? : internet
Kullandığım Model(ler) :

Ynt: Tanışma

Hoşgeldiniz Seçkin Bey, bence çok şanslısınız, forumumuzun en faal üyeleri ile hemşerisiniz.Biran önce onlarla tanışmalısınız.

Tapatalk kullanılarak gönderildi

Tanışma

Arkadaşlar Merhaba bende bu grupta yeniyim birkaç aydır Drone kullanıcısıyım şuan aktif olarak Parrot Ardrone 2.0 Power Edition kullanıyorum fakat biraz segment atlıyım diyenlerdenim herkese tekrardan merhabalar :)

Tanışma

Oğuz Küçük' Alıntı:
Arkadaşlar Merhaba bende bu grupta yeniyim birkaç aydır Drone kullanıcısıyım şuan aktif olarak Parrot Ardrone 2.0 Power Edition kullanıyorum fakat biraz segment atlıyım diyenlerdenim herkese tekrardan merhabalar :)

Oğuz bey başkasının tanışma konusunda korsan tanışma eylemi yapmışsınız, size kayıtta gelen mesajı bir okuyun lütfen :lollol:

Seçkin bey hoşgeldiniz bu arada :D

Tanışma

Hoşbulduk. Adanalı olmanın ve ayrıca Adanada olmanın getirmiş olduğu şansı her zaman görüyorum zaten :) Önerilerinizi dikkate alacağımdan şüpheniz olmasın. Çok teşekkürler....

Tanışma

Aramıza hosgeldiniz Seçkin bey. Adana ekibiyle en kısa sure içerisinde mutlak tanısın :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tanışma

Çok teşekkür ederim. Bilgi paylaştıkça çoğalır. Şu an için ben sizdeki bilgileri ve deneyimleri kullanıyorum umarım en yakın zamanda da bende az da olsa çorbada bir tuzum olsun isterim. Saygılarımla....