Tekne kabuk seçimi

GoolRC F540 3000KV 134 tl işimi görürmü bu arada hız kestiği için türbünden vazgeçtim

Gövdeyi buldum şimdi 1 mt bulamadım ama 80 cmde işimi görür

şimdi buna motor türbin servo esc :D tavsiyesi alabilir miyim

bir sorum daha var kumanda yerine telefondan kontrol etmek istesek maliyeti dahamı çok olur kontrol alanı daralır mı ?

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Bence kumandadan vaz geçme. telefondan yapsan bile muhtemelen mesafe kisa olur ,allah korusun gölün ortasında kaliverir sonra bekleki kıyıya gelsin:lol:

Motor seçimi konusunda deneyimli arkadaslar daha iyi yardımcı olur diye dusunuyorum

• Beğen
Tepkiler: Uğur kıyak
Gövde geldi sonunda gelişmeleri kumanda yarın yarın kargoda inş:coolxf:

şuan en sıkıntılı yerdeyim motor esc seçiminde kafamda deli sorular

Uğur bey 3000kv motor büyüklüğünü belirlemez. Aşağıdaki motor 3000kv.

Bu esc yukarıdaki verdiğim motora uygun.

Motorumuz 3000kv fakat sizin düşündüğünüz gibi 120 Amper değil 7 amper esc iş görüyor.

Uğur bey 3000kv motor büyüklüğünü belirlemez. Aşağıdaki motor 3000kv.

Bu esc yukarıdaki verdiğim motora uygun.

Motorumuz 3000kv fakat sizin düşündüğünüz gibi 120 Amper değil 7 amper esc iş görüyor.

emre bey bu motor çok güzel biraz araştırdım boyuna göre çok hünerli bir motor ama havada çok iyi su için biraz uygun değil gibi geldi ama bu motor ve esc takımını alıcam başka bir projede kullanmak üzere teşekkür ederim

Uğur bey

Bu motor ve esc sizin modele uymacağı gibi her 3000kv motorda sizin modele uygun değildir.

Öncelik motor gücü.Sonrasında tekne yapısı ve pervaneye uygun kv

v mono tekne bakiyorum onceki mesajlarda bahsesildigi icin sormak isterim herhangi bir link var mi kabugu aldiginiz yerin ? bakindigim tekne v hull 80 85 cm uzunlugunda.. varmidir yardimci olabilecek ?

ayrica motor husuaunda kendi kullandigim 6s destekli dr mad motorlarada bakin derim..