tekrardan tanışma

Bayram Sırrı TABAKOĞLU

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Hepsi
SN: RC KOLİK PLATFORMU Kurucu ve idari amirlerine vede saygıdeğer forum üyelerine Adana'dan merhaba demek isterim.
ADIM: SIRRI
SOYADIM: TABAKOĞLU
YAŞIM:51
MESLEĞİM: ÖZEL BİR ŞİRKETTE SATIŞ SORUMLUSUYUM.
HOBİ MERAKIM: UÇAK VE HELİ.

SN: MEHMET BEY'e ve TÜRKER BEY'e bizlere bu güzide forum sitesinde gerekli bilgi ve donanım hakkında bildiklerini aktarmak suretiyle olsun gerek forum üzerinden yazışarak sohbet türü
deneyim ve tecrübelerini aktardıkları için teşekkür ederim.
SN: Rc Kolik üyesi olan arkadaşlara merhaba demek isterim. Ben daha önceleri foruma katılıyordum fakat bazı sebeplerden dolayı ara vermek durumunda kaldım, kısmet olursa tekrar sizlerle tanışmak ve forumda fikir alış verişinde bulunmak isterim. Adana'dan her kese selamlar, teşekkür ederim. :saygilar:

tekrardan tanışma

Tekrar hosgeldiniz Sirri bey. 450 ile ucus denemelerinizi bekliyorux, insallah kaldigimiz yerden devam :RCKolik:

tekrardan tanışma

Sırrı abi hoşgeldin ... :saygilar: , hakikaten epeydir görünmüyordun , mühim olan sağlık gerisi teferruat , bak bakalım forum senin yokluğundan beri ne kadar değişip gelişmiş... :saygilar:

tekrardan tanışma

Slm. Mehmet bey sizlerle tekrar bir arada olmak güzel , teşekkür ederim ilgi ve alakanıza. :saygilar:

tekrardan tanışma

Sizi tekrar aramızda görmek çok güzel Sırrı Bey. :halay:

Keyifli forumlar. :saygilar:

tekrardan tanışma

Merhaba Sırrı abi :RCKolik:

tekrardan tanışma

Hoşgeldiniz.

tekrardan tanışma

Türker Akgün' Alıntı:
Sizi tekrar aramızda görmek çok güzel Sırrı Bey. :halay:

Keyifli forumlar. :saygilar:
Türker bey tekrar merhaba uzun aradan sonra sizlerle yeniden beraber olmak çok güzel , ilgi ve alakanıza teşekkür ederim. :saygilar:

tekrardan tanışma

Ali bey , Adana'dan selamlar hoşbulduk sizinle tanıştığımıza memnun oldum teşekkür ederim. :saygilar: