THK Izmit Şubemiz Bos Durmuyor

Mehmet Kucuksari

Administrator
İlgi Alanı
Heli
THK İzmit Şubemiz boş durmuyor :thumbup: :bravo: Bugün İzmit Atatürk Ortaokulunda açılan "Model uçak" kursunu başarılı bir şekilde tamamlayan küçük kardeşlerimize sertifikaları verildi.

Törene aynı zamanda forumumuzun da üyesi olan THK İzmit Şube başkanı Turgut Duman ile Yönetim Kurulu üyesi Ömer abimiz de katıldılar.

Buradan maddi manevi her anlamda Kocaeli'ndeki modelciliğin gelişmesi için canla başla çalışan başta başkan Turgut Bey olmak üzere tüm THK İzmit Şubesi Yönetimine şahsım ve forumumuz adına şükranlarımızı sunuyorum %p

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

En doğru yerde, çok güzel bir organizasyon olmuş. :bravo: Emeği geçen herkese çok teşekkürler. :saygilar:

Mehmet, bravo gerçekten! Jet hızı ile ulaşmışsın resimlere. :bravo: Ben bile görmemiştim doğrusu. Evet, bugün kursu tamamlayan öğrencilere sertifikalarını verdik. Ellerinde kendi yaptıkları modelleri ile çok heyecanlıydılar. :) Bu arada, kursu veren saymanımız Yılmaz bey'e de sabırla çocuklara anlatıp başarıyla kursu tamamlamalarını sağladığı için teşekkürler. %p

Ömer abi tebrik ederim gençlerimiz için çok güzel bir proje , bizden sonraki nesil daha şanslı olacak :) THK İzmit şubesinede teşekkürler