thk simülatör kumandası arıyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

tomcrusse

Uye
Selam arkadaşlar v977 için aldığım orjinaj simülatör arıza yaptı mehmet abi ona o kadar para vermene gerek yoktu thk simülatör işini görür demişti şimdi 6 kanal destekli bir simülatör almak istiyorum elinde olup satmak isteyen yada en uygun nereden hangi ürünü alırım yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkür ederim saygılar.

Merhaba...
Bende burdan https://thkmodelucak.com/store/category/26/list almıştım Sim. Kumandasını. 5 Mayıs tarihinden beri hem Real Flight 4.5 hem Phoenix simülasyon programıyla sorunsuz bir biçimde kullanıyorum.
Tavsiye ederim. Hem ucuz, hem sorunsuz ;)

recai ikinci' Alıntı:
Merhaba...
Bende burdan https://thkmodelucak.com/store/category/26/list almıştım Sim. Kumandasını. 5 Mayıs tarihinden beri hem Real Flight 4.5 hem Phoenix simülasyon programıyla sorunsuz bir biçimde kullanıyorum.
Tavsiye ederim. Hem ucuz, hem sorunsuz ;)

çok teşekkür ederim hemen sipariş vereyim o zaman programlar demo olarak geliyor sanırım Real Flight 4.5 mu daha iyi Phoenix mi ikisinide kullanmışsınız hangisini önerirsiniz ve full linkleri varsa yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkür ederim..

Simülatörlerle ilgili aradığın bütün bilgiler anasayfadaki Simülatör başlığı altında mevcut. İndirme linkleri ve kurulum kılavuzlarına oradan ulaşabilirsin. Hangi Simülasyon programı daha iyiye gelince o biraz göreceli. :rolleyes: Ben Real Flight ile başladım ve sonra merak edip Phoenix kurdum. Phoenix; Real Flighta göre daha kolay bir program. Real Flight zor ama bence 6 kanallı bir mikro ile başlamak niyetindeysen ben Real Flight öneririm. %p
Real Flight ta yapamadıklarımı Phoenix te yapıp moral bulmak ve gaza gelmek için Phoenix kullanıyorum. ;D Ama pilotaj için Real Flight kullanıyorum
Tercih senin. İkisinide kur bence birşey kaybetmezsin. :saygilar:

recai ikinci' Alıntı:
Simülatörlerle ilgili aradığın bütün bilgiler anasayfadaki Simülatör başlığı altında mevcut. İndirme linkleri ve kurulum kılavuzlarına oradan ulaşabilirsin. Hangi Simülasyon programı daha iyiye gelince o biraz göreceli. :rolleyes: Ben Real Flight ile başladım ve sonra merak edip Phoenix kurdum. Phoenix; Real Flighta göre daha kolay bir program. Real Flight zor ama bence 6 kanallı bir mikro ile başlamak niyetindeysen ben Real Flight öneririm. %p
Real Flight ta yapamadıklarımı Phoenix te yapıp moral bulmak ve gaza gelmek için Phoenix kullanıyorum. ;D Ama pilotaj için Real Flight kullanıyorum
Tercih senin. İkisinide kur bence birşey kaybetmezsin. :saygilar:

çok teşekkürler ikisinide indirip deneyeyim :thumbup:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...