Uçağı çöpe atmak üzereyim!

• Forumdan daha fazla yararlanmak için buradan ÜYE olunuz

Eğer eski üyemizseniz, MEVCUT Kullanıcı ADI ve ŞİFRENİZİ aynen kullanabilirsiniz. Eğer girişte sorun yaşıyorsanız, lütfen şu konuya TIKLAYINIZ.
İlgi Alanı
Uçak
Hah işte böyle... Yakında çöpe atılmaya hazır bir hale gelecek. Ya da yakmaya:lol::lol::lol: Az kaldı, hele bir kaplama da bitsin...
Şaka bir yana çok güzel görünüyor. "Yepisyeni" olmuş%p
Tertemiz çalışanlara çok imreniyorum...
Kim onlar? Var mı öyle biri? Kişi kendinden bilir işi dersek; ben hiç öyle olamadım. Olanı da şimdilik görmedim;D

• Sevdim
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi

Deniz Tanrıverdi

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Uçak
Hah işte böyle... Yakında çöpe atılmaya hazır bir hale gelecek. Ya da yakmaya:lol::lol::lol: Az kaldı, hele bir kaplama da bitsin...
Şaka bir yana çok güzel görünüyor. "Yepisyeni" olmuş%p

Kim onlar? Var mı öyle biri? Kişi kendinden bilir işi dersek; ben hiç öyle olamadım. Olanı da şimdilik görmedim;D
Kesin olan bir şey var, o da biterse eğer aynı sebepten dolayı çöpe atmayı düşünmeyeceğim...

Dağınıklık konusuna gelince; demek ki herkes fotoğraf çekmeden önce temizlik yapıyor :)

Abi nerede ise bitmiş sayılır :bravo::thumbup:
Bana göre zorlayıcı kısımlar bundan sonra başlar...

TAMER ÖZTÜRK

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Uçak
Deniz abi ellerinize sağlık iyi iş çıkardınız.Dağınıklık konusuna çok takılmayın bence.Ben çok titiz ve detaycı biri olmama rağmen çalışırken dağılıyor etraf.İşim bitince tekrar topluyorum etrafı oluyor bitiyor.🙂 Kolay gelsin.

• Beğen
Tepkiler: Deniz Tanrıverdi

Ömer Erkan

RcFanatik
İlgi Alanı
Multikopter
Deniz bey, boyayı ben olsam kaplamayı yaptıktan sonra açıkta kalan yerlere yapardım. Moralinizi bozmak istemem ama, o boyanın üzerine kaplama yapışmayabilir.

Deniz Tanrıverdi

Tecrübeli Uye
İlgi Alanı
Uçak
Yapışır yapışır. Daha önce de yaptım bunu. Ama sorun çıkarsa bi zımpara kağıdı daha almam gerekir 🙄

• Beğen
Tepkiler: LEVENT UYGUN