Satılık Ücretsiz Verilecek Ürünler (Antalya içi)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

- VolkaN -

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
arkadaşlar bildiğiniz üzere hobiyi bıraktığım için malzeme kutusunu deşelerken eskiden kalma bazı ürünler buldum, çoğunluğu 450 pro helikopterimden kalma, tamamı ücretsiz olarak ihtiyacı olana verilecektir, yalnız kargo ile uğraşmak ve zaman kaybetmek istemediğim için sadece Antalya içi elden teslim alınması kaydı ile ücretsiz verilmektedir. ürün resimleri aşağıda olup rulmanların numaraları etiketlerinde yazılıdır,

ücretsiz ürünler:
450 pro iniş takımı (2 adet açılmamış paket)
450 pro heli için rulmanlar (açılmamış paketlerinde)
450 heli için canopy tutucuları ile 450 pro için mini kuyruk servosu kullanmanızı sağlıcak olan yuva küçültme aparatı (paketinde)
Pal açısı ayarlama aparatı pitch gauge
uçak için iniş takımı (1 adet açılmış 2 adet açılmamış paket)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hocam ben Antalya içindeyim lakin böyle bir ürünüm olmadığı için ihtiyacım da yok. Ama eğer bana verirseniz, onay verdiğiniz bir kişiye kargo vb yapabilirim. Yani şahsım için değil başka illerde ihtiyacı olana yardım edebilmek için yazıyorum teklif ediyorum bunu.

alper bey ince düşünceniz için teşekkür ederim, eğer antalya içi alacak kimse çıkmazsa ve sizin önerdiğiniz yöntemi tercih ederlerse benim için sıkıntı yok, birilerinin işine yarasın bana yeterli,

not : hiç rulman değiştirme ihtiyacı duymadım helide belki onlar kimsenin işine yaramıyor olabilir acemilikten almışım zamanında :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...