Uçuş modları 13 => Brake mod

İzzet Camcıoğlu

Moderator
İlgi Alanı
Multikopter
Herkese merhaba bu haftanın videosunda, uzun bir aradan sonra yeniden uçuş modları serisine geri dönüş yaptım. Öncelikle bu hobiye yeni başlayanlar için bir uyarım olacak. Bu moda (Brake modu) güvenerek yola çıkmamalarını tavsiye ederim. Yardımcı bir mod olmasına rağmen unutmamak gerekiyor ki tüm sistemler düzgün bir şekilde çalışıyor olmalı ki başarılı sonuçlar alalım. Özellikle kumanda girişlerini devre dışı bıraktığı için riskli sonuçları olabilecek bir mod.

Benim en çok ne zaman işime yaradı;

1- uçuş konusunda deneyim kazanmaya çalışan bir yakınımla çalışma yaparken sıkıntılı bir durumda tek switch üzerinden kontrolü sağlamak

2- yeni öğrendiğim veya denediğim bir uçuş modunun ilk uçuşlarında :)

Artık videoya geçebilirim umarım beğenirsiniz :)

Uçuş modları serisinin indeks konusu için

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Benim en çok ne zaman işime yaradı;

1- uçuş konusunda deneyim kazanmaya çalışan bir yakınımla çalışma yaparken sıkıntılı bir durumda tek switch üzerinden kontrolü sağlamak
Gerçekten yeni öğrenen birisinden kontrollü almak için çok faydalı bir özellikmiş :thumbup:

• Beğen
Tepkiler: İzzet Camcıoğlu
Gerçekten yeni öğrenen birisinden kontrollü almak için çok faydalı bir özellikmiş :thumbup:
Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim. Özellikle eşim ve kardeşim ile çalışma yaparken faydasını epey gördüm diyebilirim :evil:

Eline sağlık İzzet hocam, senin konuları gördükçe quadrocu olası geliyor insanın. :RCKolik:
Böyle bir etki yaratabiliyorsa ne mutlu bana :laugh:Güzel yorumunuz için çok teşekkür ederim :):saygilar: