Wingsland Scarlet Minivet Şarj Aleti yardım

tranadolu

... Uslanmaz Havacı ...
Değerli Abilerim ve Arkadaşlarım kullanmış olduğum Wingsland Scarlet Minivet drone ait şarj aletim arızalandı. Yaptıracak birini bulamadım. Dolayısıyla muadil veya uzun süre işimi görücek şarj aleti almak istiyorum. Batarya 5200 mah, 6 pin girişi var. Şarj aleti çıkışı ise 35W/3A. Bu konuda yardımlarınızı bekliyorum. Teşekkür ederim...

En uygun cozum Imax B6 veya Turnigy accucel6 olacaktır. Daha kalite olsun dersen başka marka Urun önerebiliriz.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Saol Mehmet Abi, benim aklımdan da geçen IMAX di, ama sizin görüşleriniz bu konuda benim için önemli. Yanında almamı önerebileceğin aksesuar var mı? kablo çoklayıcı, uzatıcı vb. benim batarya girişi 6 pinli acaba hepsi aktif mi bilmiyorum. Gördüğüm kadarıyla 6 pinli kablo yok gibi gördüm. Bilginiz var mı Abi bu konuda.

şarj aleti.

Sanıyorum Scarlet Minivet'in Li-Po pili tamamen boşalmış. Pili biraz şarj edebilirseniz şarj cihazı pili tekrar şarj edecektir. Bir ihtimal şarj cihazı sağlam. Li-Po pili bir başka cihazla şarj ediniz.

[attachimg=2]Valla Abi aklıma gelmedi değil ama sarj etmek istediğimde batarya biraz doluydu. Sarj aletinin üstünde ikaz ışığı hiç tepki vermedi. İçini açıp baktım içine enerji alıyor (kondansatörlerden çarpıldım accık :D :halay:) ama çıkış vermiyor sanırım.
You must be registered for see images attach

Ekli dosyalar

• P_20170617_233038.jpg
    P_20170617_233038.jpg
    134.1 KB · Görülme: 5