X uav talon mini klonu yapımı

X uav talon mini klonu yapımı (Bu başlıkta benim olsun)

Semih Bey, forumda gezinirken dikkatimi çekti. Heyecanla okuduğumuz yazılarınıza ara vermişsiniz. Sabırsızlıkla devamını beklediğimiz ve takipçisi olduğumuzu belirtmek istedim.

Saygılarımla. :saygilar:

Semih bey gerçekten mükemmel bi yazı olmuş. Ben zagiye fpv oturttum ama sizin gibi bir uçak yapmak farz oldu [emoji4]

SM-J700F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

s.a semih kardeş bu uçağı bende yapmak istiyorum fakat bir türlü planlarını bulamadım internette.bana bu uçağın planını verebilirmisin acaba

Anlatış üslubunuz harika. Keyifle okudum yazınızı. Aldığım ilk hazır ucak olan Talon u toplama arefesindeyim. Biraz araştırma yapayım derken bu güzel yazıya denk geldim. Çalişmalarınızda kolayliklar dilerim.

Semih bey tek kelimeyle hayran kaldım. Sizin bu çalışmalarınız ve azminiz bana atamizin "Türk milleti caliskandir,Türk milleti zekidir. Ne mutlu Türküm diyene "sözünü hatırlattı [emoji4]

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu hobiyle ilgilenenlerin yaş ortalaması gerçekten yüksek :) misal benim yazımla beraber bu sayfanın yaş ortalaması tam 40 oldu :lollol:

İlker Sönmez' Alıntı:
Bu hobiyle ilgilenenlerin yaş ortalaması gerçekten yüksek :) misal benim yazımla beraber bu sayfanın yaş ortalaması tam 40 oldu :lollol:
Bizim hobi "Ehtiyar" işi diyorsun yani ;D ;D Aman gençler duymasın :lollol: :lol:

Elinize emeğinize ve kaleminize sağlık. Öyle keyifle okudum ki, sonuna gelince üzüldüm neredeyse. Ben de ilk modelimi yapmak için kafa yorma aşamasındayım hala. Skyhunter 1800'ü örnek alarak ve hatta neredeyse kopyalayarak başlamayı düşünüyorum. Kalıpla seri üretimle yapılan parçaların çoğunu elde yapmaya çalışırken sanırım modifikasyonlar mecburen olacak. Banggood'da epo kitin fiyatı bugün itibariyle 122 dolar, bunu sıfırdan ben yaptım 10 dakika uçtu diyebilmenin değeri paha biçilmez. Meslek alışkanlığı, elime bıçağı almadan önce teorik ne var ne yoksa okumaya ve öğrenmeye çalışıyorum (doktorum). Yazılarınızdan çok şey öğrendim, kendi adıma çok teşekkür ederim.

• Beğen
Tepkiler: Türker Akgün