Yeni modelim Black Horse Excel 2000

Tamam. Bitmiş halini merak ediyorum.

arkadaşlar uçağı toplamaya başladım fakat fazla bilgim yok bu konuda kullanım kitapçığına göre uçağı bu şekilde yaptım.
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

servo yerleşimini yaptım fakat servo kolları büyük geliyor.Servo kollarını bu şekilde kısalttım bir zararı olurmu?

motoru monte etmek için bu mountu kullansan olurmu. Birde bunu monte etmek için nasıl vida kullanmalıyım. Ağaç vidası kullansam sağlam olurmu ?

Kolay gelsin :)

Akan bey öncelikle hayırlı olsun kırımsız keyifli uçuşlar dilerim..
Radar ve elevator resimden gözüktüğü kadarı ile düzgün monte edilmiş gözüküyor %p
Zaten yuvalarına geçtimi epokside oldumu sorun olmaz diye düşünüyorum yinede sağlamlığını en son kontrol edersiniz.
Servo için önerebileceğim ise;
Kesmeniz normal şartlarda bir zarar teşkil etmez fakat ileri geri çekerken hareket kabiliyeti azalabilir.Deneyip görmek gerek.
Yada bunun yerine iki yönlü değilde tek yönlü servo başlığı kullansanız sorun çözülecektir diye düşünüyorum..
Motor montajı için seçtiğiniz vidayla birlikte,istediğiniz taktirde,normal somun değilde perçinli somunlar var onlardan kullanırsanız
daha sağlam olur..

Akan Bey, kolay gelsin ;)

Aykut kardeşimizin söylediklerine ilave olarak şu iki konuya bakarsınız, toplama konusunda önemli tiyoları kaçırmamış olursunuz :) Belki de çoktann baktınız, hatırlatma yapmış olayım :D

Aşağıdaki konunun 1. ve 2. mesajlarına özellikle dikkat:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Akan Bey, kolay gelsin ;)

Aykut kardeşimizin söylediklerine ilave olarak şu iki konuya bakarsınız, toplama konusunda önemli tiyoları kaçırmamış olursunuz :) Belki de çoktann baktınız, hatırlatma yapmış olayım :D

Aşağıdaki konunun 1. ve 2. mesajlarına özellikle dikkat:

bu videoları seyrettim ondan sonra toplama kararı aldım .teşekkürler mehmet bey