Yep ESC ayarlama hakkında

Cahit Kaş

Kıdemli Uye
İlgi Alanı
Heli
Herkese selam.
Benim yep120Hv esc ayarlı gelmişti. Şimdi ayar değiştirip gov fonksiyonunu kullanmak istiyorum.
Bende programlama kartı yok. Forumda aranıyor bölümüne konu açsam da satacak kimse çıkmaz gibi geliyor bana. Elinde olan varsa ödünç de alabilirim.
Konuyu açmamın amacı şu. Olur da kartı bulamazsam ESC yi kumandadan ayarlayabilir miyim. Ayarlanabilirse nasıl yapacağıma dair açıklama bulamadım.

Ellerine olan arkadaşlar ödünç olarak sana illaki yardımcı olacaklardır Cahit Hocam, merak etme sen ;)

Ynt: Yep ESC ayarlama hakkında

Cahit Kaş' Alıntı:
Herkese selam.
Benim yep120Hv esc ayarlı gelmişti. Şimdi ayar değiştirip gov fonksiyonunu kullanmak istiyorum.

Cahit hocam eger kartı bulursanız, forum için hazırladığım yep-yge esc ayar videosunda en ince ayrıntısına kadar her şeyi anlattım. Benim kartı forumdan hüseyin cem aslan kardeşime sattıgım için bende mevcut degil. Birde varsa edizde olabilir.

https://www.rckolik.com/index.php?topic=6951.0

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

rafet odabaş' Alıntı:
Cahit hocam eger kartı bulursanız, forum için hazırladığım yep-yge esc ayar videosunda en ince ayrıntısına kadar her şeyi anlattım. Benim kartı forumdan hüseyin cem aslan kardeşime sattıgım için bende mevcut degil. Birde varsa edizde olabilir.

GT-N7100 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Çok teşekkür ederim. Sizin konuya bakmıştım zaten. Çok yardımı olacak. Bu arada az önce Hakan ile iletişime geçtim. Kendisinde varmış kart. Gönderecek ödünç olarak.

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Benim yerime güncellemeniz çok ince bir davranış. Çok teşekkürler