20.03.2016 Kocaeli Başımıza Gelen Aksilikler- Yatır Olayı :)

BU NE YA CİDDEN Bİ SIKINTI VARMIŞ. ALLAHTAN BÜYÜK SIKINTI OLMAMAMIŞ.

Valla şaka yanı bir tarafa, demek ki; üç kulhuvallah, bir elham okuma dan uçuşlara başlamamak lazım. Küçük yada büyük boyutta sıkıntı yaşayan bütün arkadaşlara geçmiş olsun.

Yine de güzel bir buluşma olmuş. :saygilar: :RCKolik:

Arda çok geçmiş olsun. Öncelikle sıkıntıları bulman çok önemli.

Nitro ya gelince. Çok değişken bir yapısı var.

Ben , ismail ve emin abide os 105 hz r motot var.

Ben Adana da rolenti iğnesini full açtığımda anca sıcaklığı ayarlayabilirken. Ana iğne 1.5 tur da

İsmail istanbulda hiç rolenti iğnesini ellemeden ana iğne 0.7 tur da ayar tuuturabiliyor.

Emin abi is Trabzon da 0.4 lerde uçuyor muş .

Seni büyük ihtimal bunlara değişikliği vurdu.

SM-G900H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Arkadaşlar ikinci mesaja detaylı durum raporunu ekledim. :saygilar:

Cümleten Geçmiş olsun
Acil Öneri
Toplu Kurşun Döktürme Buluşması

Eskişehirde (kurşuncu kadir ) pek ünlüdür :thumbup:

Arda Erkan' Alıntı:
Arkadaşlar ikinci mesaja detaylı durum raporunu ekledim. :saygilar:

Süper keyifli bir inceleme olmuş Arda, ellerine sağlık :bravo: :thumbup: En sevindiri tarafı biraz seni uğraştırmış ama yaşanan tüm aksaklıkların mantıklı nedenlerini bulmuşsun :thumbup:

Bu da senin de arzuladığın şekilde yeni güzel alanımızı temize çıkarmış oldu :yuppi: Bir daha ki buluşmaya kesinlikle MURPHY Amcayı çağırmıyoruz :lollol: :lol: :lol:

Abi ne ''yatır''mış yahu ;D

herkese cümleten geçmiş olsun diyelim, bu da buluşmaların tadı tuzu sanırım, ufak tefek hatta büyük aksaklıklar ve kırımlar olabiliyor ama neşeniz, aldığınız keyif, unutamadığınız bir gün olmasına paha biçilemez %p

Herkese geçmişler olsun buluşma heyecanından olsa gerek insanlar modelleri herzamankinden bir tık fazla zorlayınca bunlar oluyo sanırım yinede çok büyük zaiyatlar olmadığına sevindim :)

adem taşcı' Alıntı:
Herkese geçmişler olsun buluşma heyecanından olsa gerek insanlar modelleri herzamankinden bir tık fazla zorlayınca bunlar oluyo sanırım yinede çok büyük zaiyatlar olmadığına sevindim :)

Teşekkürler Adem hocam. Yalnız ben her zamankinin 5 tık gerisinde kaldım. ;D

Herkes irili ufaklı atlatmış bir şeyler ama öyle çok çok büyük kırım olmamış sanırım. Herkese geçmiş olsun , Yatır was here :D

Olacağı varsa oluyor, Arda ve Burak geçen hafta Eskişehire gelmişti. Çok da zorladı her zamanki gibi, buna rağmen hiç gaz kesmedi.

Emre arkadasimizin paylastigi Gun sonu degerlendirme YATIR Videomuz 2. Mesaja kopyalanmistir :laugh: ;D

Henuz seyretmeyenler varsa kesinlikle tavsiye ederiz, gulme garantili :lollol: :lol: