450L Uçuş ve Kırım

450L Uçuş ve Kırım

Oğuz abi büyük geçmiş olsun , üstüne doğru gelince bende çok korktum. Aman dikkat , allahtan büyük model değildi :rolleyes:

450L Uçuş ve Kırım

:saygilar: çok geçmiş olsun,kuyruk bırakmış sanki makine, size birşey olmaması şans ,büyük şans malesef kırım var bu işte , tekrar geçmiş olsun, :(

450L Uçuş ve Kırım

Çok büyük geçmiş olsun Allah'tan üstünüze düşmemiş...

450L Uçuş ve Kırım

geçmiş olsun oguz kardeşim

450L Uçuş ve Kırım

Geçmiş olsun Oğuz kardeşim.
İlk videoda uçuşun gayet iyiydi. Birkaç yerde benide bayağa heyecanlandırdın :eek: Allahtan resque zamanında çektin. %p
Kırım bu hobide olmazsa olmaz hepimiz kırım yaşadık ve yaşıyoruz, bu bazen bizim hatamızdan bazen modelin saçmalamasından ( beni hobiden soğutuyor ) başımıza geliyor. Hayatta herşey başımıza gelebiliyor bundan da bir ders çıkartıp dikkat etmeliyiz. Burada önemli olan en ufak bir canlıya zarar gelmemesi. Tekrar geçmiş olsun..

450L Uçuş ve Kırım

Geçmiş olsun Oğuz en azından sorunun kaynağını bulmana sevindim. Umarım tekrar kırım yaşamazsın.

450L Uçuş ve Kırım

İlk videoyu telden izlemiştim ama bir şey görünmediğinden tamamını izlemedim. Şimdi büyük ekranda izledim de o nasıl bir uçuş öyle :eek:

450L Uçuş ve Kırım

Şimdi bende 1. videoyu izledim ve sende benim yaşadıklarımı gördüm ondan dolayı eleştiri olarak alma benimde yaşadığım şeyler ondan dolayı bir kaç önerim olacak.
-Bence çok hızlı ilerlemeye çalışma sonuçta bu seni dahada kötü uçuşa sevkeder bende ilk zamanlar ses çıkarsın zart zurt etsin gibi uçuşuyordum sonra iki sefer çakınca akıllandım ondan sonra simde oturtmadığım hareketi kesinlikle helide denemiyorum bazen Rescue kurtarmayabilir ve anlamı olmuyor simde yapamadığın hareketi helide denedinmi yine hüsran oluyor.
birde yakın yapıyorsun hareketleri belki video çıksın diye yapıyorsun ama risk alıyorsun haberin olsun son adan kaç sefer döndü heli bence sakıncalı.
-bir diğer konu ise uçuş sonunda sen kumandayımı kapattın? paller heraketlenir gibi oldu, eğer öyle yaptıysan bence holdu çekmişsin pili çıkarmadan kumandayı kapatıp heliyi kendine terk etme ve pili çıkarmadan çok kimseyi yaklaştırma.
-yinede çok uzun olmadı sen helikopter alalı güzel ve hızlı ilerlemişsin ben bunu simulasyon çalışmışsındır diyip ona bağlıyorum.
-Kırım konusuna gelince modelinde elinden geldiğince orjinal rün kullan ve şüphelendiğin böyle zorladığın parçaları kesinlikle orjinali ile değiştir. Bende orjinal 450L parçası One way bearing ve şaftı vardı var diyede yazdım sen bunu buldum diyince seslenmedim ama orjinal olmadığı için sıkıntı çıkaracak gibi duruyordu.
-Her ne sebeple olursa olsun kırım çok kötü oluyor bundan dolayıda geçmiş olsun.
-Paylaşım için Teşekkürler.

450L Uçuş ve Kırım

Mustafa Çoban.' Alıntı:
Şimdi bende 1. videoyu izledim ve sende benim yaşadıklarımı gördüm ondan dolayı eleştiri olarak alma benimde yaşadığım şeyler ondan dolayı bir kaç önerim olacak.
-Bence çok hızlı ilerlemeye çalışma sonuçta bu seni dahada kötü uçuşa sevkeder bende ilk zamanlar ses çıkarsın zart zurt etsin gibi uçuşuyordum sonra iki sefer çakınca akıllandım ondan sonra simde oturtmadığım hareketi kesinlikle helide denemiyorum bazen Rescue kurtarmayabilir ve anlamı olmuyor simde yapamadığın hareketi helide denedinmi yine hüsran oluyor.
birde yakın yapıyorsun hareketleri belki video çıksın diye yapıyorsun ama risk alıyorsun haberin olsun son adan kaç sefer döndü heli bence sakıncalı.
-bir diğer konu ise uçuş sonunda sen kumandayımı kapattın? paller heraketlenir gibi oldu, eğer öyle yaptıysan bence holdu çekmişsin pili çıkarmadan kumandayı kapatıp heliyi kendine terk etme ve pili çıkarmadan çok kimseyi yaklaştırma.
-yinede çok uzun olmadı sen helikopter alalı güzel ve hızlı ilerlemişsin ben bunu simulasyon çalışmışsındır diyip ona bağlıyorum.
-Kırım konusuna gelince modelinde elinden geldiğince orjinal rün kullan ve şüphelendiğin böyle zorladığın parçaları kesinlikle orjinali ile değiştir. Bende orjinal 450L parçası One way bearing ve şaftı vardı var diyede yazdım sen bunu buldum diyince seslenmedim ama orjinal olmadığı için sıkıntı çıkaracak gibi duruyordu.
-Her ne sebeple olursa olsun kırım çok kötü oluyor bundan dolayıda geçmiş olsun.
-Paylaşım için Teşekkürler.

Simde yapıyorum ama gerçekle simde farklar oluyor. Birde simde hareketler daha oturuyor fakat 450l stabil uçmuyor fazla seri. Önerilerin için teşekkür ederim. Parça için Uğraştırmak istemedim seni o yüzden thkdan alıyım dedim yinede çok sağol.

450L Uçuş ve Kırım

Geçmiş olsun kaan hiçbirzaman sim ile aynı stabiliteyi bulamazsın mağlesef

Sent from my iPhone using Tapatalk

450L Uçuş ve Kırım

Geçmiş olsun..Bir öneri.... Arabayı da biraz geriye park et bence. İki kırım daha masraflı olur.450 deme ciddi zarar veriyor.

450L Uçuş ve Kırım

Geçmiş olsun sizlere zarar vermemesi gerçekten büyük şans olmuş