trex 450l dominatörr

ismail

Yeni Uye
öncelikle herkeze selamlar. Cihaz bi şeklde elime geçti. merağım vardı ama elime geçince baya zor oldupğunu fark ettim siteedeki tüm konuları aşağı yukarı kontrol etmeye çalıştım yapabildiklerim oldu yapmadıklarım da oldu .sizlerden şimdi resmini eklediğim materyallerin ne işe yarar bağlantıları nedir nasıl yapılır anlatabilecek güzel abilerim ve kardeşlerimden yardım bekliyorum
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

trex 450l dominatörr

:saygilar: meraba üstteki resimdeki koala k bar mini flaybarless ünitesidir alttaki ise futabanın alıcısı baglantı şemasını internetten çok rahat bulabilirsiniz ayar konuları zaten forumumuzda mevcut rasim abinin bizzat anlatımlı videosu var kolayca ayarlarsınız ancak daha önce 6 kanal tecrübeniz varmı :-\ similatör çalıştınızmı eger tecrübeniz yoksa havalandırmaya kalkmayın sakın modeli perte çıkarırsınız tehlikeli modeller bunlar önce sim çalışın gerisi çorap söküğü gibi gelecektir kırımsız uçuşlar

trex 450l dominatörr

Onların ne olduğu soruluyorsa, bayağı bi okuma araştırma gerekiyor. Forum bu konuda zengin.. İndeks konulardan faydalanarak adım adım gitmez lazım. Kolay gelsin :)