550 L DOMİNATÖR//KUYRUK ÇEYREK TUR KAÇMASI(Spirit ve Gpro Ünite)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ne yaptın sen İbrahim :eek: model euro-ncap testinden kaç yıldız alacak diye baktığını söyleseydin keşke. :laugh: :lollol: :lollol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Modelinin maşallahı var güvenle uçabilirsin, elektroniği dahil rüştünü ispatladı bence. :laugh:

Önemli olan sorun çözüldü ya, artık gelsin uçuşlar. :halay: :halay: :halay:

Valla videoyu izledigimde soka girdim :)

Icimden bumuymus sorun dedim hakkaten boyle bi test olmaz.

Yaptihiniz harektin bi riskidaha var gyro(unitede) sapitip kendini birakabilirdi ve kuyruk kontrolunu tamamen kaybedebilirdiniz.

Bence artik bu durumu kafaya takmayip rahat bi sekilde ucabilirsiniz zira ortada sorun falan yok bu hafekete cok nadir modeller dayanir[emoji2]

HTC One_M8 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Nasil oldugunu bilmiyorum sonucta elektornonik bu hersey olabilir.

Trex 500 de 3g ile ucarken basima gelmisti ona dayanarak oyle dedim.

Kafa turum biraz dusuktu invertten ckinca biraz heyacan yaptim colletve fazla yuklendim kuyruk kacirmaya basladi.

Bi sag bi sol bi turlu toplayamadi hold cekmek zorunda kaldim.neyseki hasar olmadi.

Yoksa modelinize bisey dedigim yok yanlis anlamayin.

ali abiye katılıyorum tehlikeli bir test olduğuna dair çünkü en büyük yanlış yukardan aşşağı bukadar hızlı inerken gazı yukarı doğru köklerseniz setupları tam yapılmış sorunsuz bir helikopterin kuyuruğunuda kaybedersiniz kick yapmanız gerekiyor,doğru manevralarlada denemek lazım cihazı eğer hala varsa 2 tur kısın rot u oda yetmedi biraz kuyruk torku verilir üniteden

Şimdi İbrahim arkadaşımız bütün samimiyeti ile yaptığı hatayı, sonradan çözmesine rağmen, bizlerle paylaştı sağolsun.Ben dahil epey bir arkadaşımız da bu yöntemin yanlış olduğu belirtti.

Şimdi müsadenizle ben bu konuyu KILITLIYORUM, zira İbrahim yerinde olsam "Neden paylaştığım bu videoyu, meğer ben hariç herkes biliyormuş" deme noktasına geliyor diye düşünüyorum :saygilar:

Türker Akgün' Alıntı:
Ne yaptın sen İbrahim :eek: model euro-ncap testinden kaç yıldız alacak diye baktığını söyleseydin keşke. :laugh: :lollol: :lollol:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Modelinin maşallahı var güvenle uçabilirsin, elektroniği dahil rüştünü ispatladı bence. :laugh:

Önemli olan sorun çözüldü ya, artık gelsin uçuşlar. :halay: :halay: :halay:

Ne yaptığımı bende bilmiyormuşum abi :lol: :lollol:
Ama zorluk testinden geçti diyelim en güzeli :laugh:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Şimdi İbrahim arkadaşımız bütün samimiyeti ile yaptığı hatayı, sonradan çözmesine rağmen, bizlerle paylaştı sağolsun.Ben dahil epey bir arkadaşımız da bu yöntemin yanlış olduğu belirtti.

Şimdi müsadenizle ben bu konuyu KILITLIYORUM, zira İbrahim yerinde olsam "Neden paylaştığım bu videoyu, meğer ben hariç herkes biliyormuş" deme noktasına geliyor diye düşünüyorum :saygilar:

Arkadaşlar tüm yorumlarınız için teşekkür ediyorum konu kilitlenebilir Mehmet Abi :saygilar:

Konunun kilitlenmesi şu açıdan hayırlı olur; ben de ilk uçuşumda aynı şeyi denemek istiyorum :lol:
Kaç model gider bu akımdan biliyor musun İbrahim :lollol: :lol:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...