banggood siparişi görünmüyor

Özkan KAYA

Çalışkan Uye
İlgi Alanı
Uçak
Merahaba;

Aranıza yeni katıldım, tekrardan herkese selamlar..... Ben Özkan;
16 ocakta bannggod tan v922 sipariş ettim, 19 ocak ta shipped yani sevk görünüyor. ancak şu an takip numarası ile bannggod tan ve ptt den arıyorum herhangi bir bilgiye ulaşamıyorum.

1 haftadan fazla oldu konu hakkında beni aydınlatmanızı rica ederim.

Sadece sabredin. Gelir. Takipte gorunmesi zaman alırMehmet Beyin de uyarisini dikkate alın derim

Cahit bey merhaba;

cevabınız için tşk. ancak sipariş vereli 9 gün sipariş sevk edileli 1 hafta olmuş n-buna rağmen görünmüyor, yanlış yerden mi bakıyorum diyorum acaba..... nereden bakacağım husunda bir internet adresi verirseniz sevinirim....

Trackonline.com dan bakın. Turkiyede gidikten sonra PTT de görebilirsiniz.

9 günde Türkiye'ye giriş yapmaz ürün bu yüzden görünmüyor Türkiye'ye giriş yapıldığı zaman ptt yurtdışı takip numarası yani bu verilmiş olan tracking nosundan ürünün durumu hakkında bilgi alabilirsiniz bu arada ürün 1bazen 2 ay buluyor gelmesi Bazende 1 ayı bile bulmuyor tamamen şans diyim ama sabredin gelicektir kesin.

Benim son siparişim bir ay sonra PTT ekranına düştü. Düştükten iki gün sonra da elime ulaştı. Ama 8 günde gelen paketim de oldu

Anladım;

Bu siparişler yani banggood siparişleri ALMANYA dan geliyor sanırım, doğrumu dur.?... almanyadan geliyorsa 1 haftaya gelmesi lazım.... Trackonline.com dan da bakamadım, yabancı site olduğundan acaba Almanyadan çık tı mı?

ÖZKAN KAYA' Alıntı:
Anladım;

Bu siparişler yani banggood siparişleri ALMANYA dan geliyor sanırım, doğrumu dur.?... almanyadan geliyorsa 1 haftaya gelmesi lazım.... Trackonline.com dan da bakamadım, yabancı site olduğundan acaba Almanyadan çık tı mı?
Özkan Bey, Banggood firması çin firması ve bu nedenle tüm ürünleri çinden geliyor. Kargo teslimatları ortalama olarak 3-6 hafta arası değişiyor.

Cahit Bey'in verdiği linkten takip edip, sabırla bekleyin ;)

Teşekkürler mehmet abi..

sabırla bekleyeceğim bakalım.....

Merhaba Mehmet abi;

trackonline.com dan sipariş takibi nasıl yapılıyor, örnek ekran görüntüsü v.b. paylaşırsanız sevinirim. çünkü site yabancı türkçeye çevirsen bile karmakarışık.

yardımlarınızı bekliyorum...

ÖZKAN KAYA' Alıntı:
Merhaba Mehmet abi;

trackonline.com dan sipariş takibi nasıl yapılıyor, örnek ekran görüntüsü v.b. paylaşırsanız sevinirim. çünkü site yabancı türkçeye çevirsen bile karmakarışık.

yardımlarınızı bekliyorum...
Ozkan Bey,

konusunda paylaşmıştık aslında ;)

Çok fazla bir şey yapmıyoruz aslında. Sadece "Shipment Number" yerine Tracking numarasını giriyoruz sonrada "Security Code" görmüşüz şeyi yazıp sorgula diyoruz :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet abi merhaba;

aynısı yaptım ama olmadı, PTT den sorguladım aşağıdaki detay geldi;

RX584521894DE Barkod Numarasna Ait İslem Listesi:

NO TARIH (Date) EVENT YAPILAN ISLEM ISLEM YERI (Process Place) OFIS (Event office)
28/01/14 07:47 2014-01-28 07:47:00 Receive item from customer (Otb) Gonderi musteriden alinmistir GERMANY (Yurt Disi)
28/01/14 15:46 2014-01-28 15:46:00 Receive item from customer (Otb) Gonderi musteriden alinmistir GERMANY (Yurt Disi)
29/01/14 08:25 2014-01-29 08:25:00 Send item abroad (EDI-received) Gonderi yurtdisina sevk edildi GERMANY (Yurt Disi)

sanırım almanya dan gönderdiler.

ÖZKAN KAYA' Alıntı:
Mehmet abi merhaba;

aynısı yaptım ama olmadı, PTT den sorguladım aşağıdaki detay geldi;
.......
sanırım almanya dan gönderdiler.
Ben de anlam veremedim ama öyle gözüküyor Özkan Bey ;)

Mehmet bey;

Sanırım Almanyadan geliyor yurt dışına sevk tarihi bugünü gösteriyor(29.01.2014).. En geç 1 haftaya elimde olur herhalde, aydınlatmaların için tekrar teşekkürler. Daha önce Almanyadan geldiğine rastladınız mı?