banggood siparişi görünmüyor

Cahit bey teşekkürler;

v922 orjinal kutusu bile yeni versiyon, gerçektemn aynı heyecanı bende yaşıyorum. şu an için bırak hover ters uçuşu heli yi yerinden kaldırmadım bile. sadece elimde tutup gaz verdim, o bile heyecan verici( v 911 e göre)... yedek parça almadım ama sipariş ededeğim. banggood tan... ayrıca 4 kanallı ile iyice uçup bu arada 6 kanallının simülasyonuna çalışacağım..

görüşmek dileğiyle.... :)

bende banggood dan sipariş verdim v922 ve yedek bataryalar ve yedek parçaları.10 şubat 2014 te.
halaa beklemedeyim 2 hafta oldu.buradaki mesajları okuduğuma göre panik yapmaya gerek yok sanırım. :(
sadece gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum.
sevgiler,,,saygılar,,,selamlar.................

Bang good şu sıralar ne yaptığını bilmiyor. 67 USD dolarlık siparişimi kendi kafalarına göre üçe böldüler . Bir tanesine takip numarası verip, diğerlerine vermediler. Paketlerden iki tanesi elime geçti , üçüncü paketi 3 aydır bekliyorum , güya gönderdiklerini söylüyorlar. Neden 2 paket için takip numarası vermediklerini sorduğumda eğer paketin değeri 25 USD doların altındaysa takip numarası vermeyiz diyorlar. Ben tek seferde 67USD lik sipariş yaptım siz kafanıza göre paketi üçe böldünüz diyorum , hatalarını kabul etmiyorlar . Gelmeyen paketi yeniden hazırlayıp göndereceklerini , takip numarası istiyorsam 1,7 USD göndermemi istediler. Bende paramı iade istedim . Çok mecbur kalmazsam bang good dan alışverişi asla düşünmüyorum.

Necdet Aygören' Alıntı:
Bang good şu sıralar ne yaptığını bilmiyor.........
Desenize Hobbyking gibi Banggood da şaşırmış :embarras: :-\ Bilgilendirme icin tesekkurler Necdet Bey :thumbup:

arkadaşlar ptt den dün sorgulama yaptığımda ekrana gelen resim.
benim herhangi birşey yapmam yada beni kaygılandıracak bir durum varmıdır yokmudur bilemiyorum,gümrük ile ilgili vs.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ahmet IŞIK' Alıntı:
arkadaşlar ptt den dün sorgulama yaptığımda ekrana gelen resim.
benim herhangi birşey yapmam yada beni kaygılandıracak bir durum varmıdır yokmudur bilemiyorum,gümrük ile ilgili vs.
Şu aşamada bir şey yapmana ya da kaygılanmana gerek yok. Gümrük girip girmediği henüz net belli değil ;)

abi benimde wl toys v977 helim ve yedekleri şiparişin üstünden 6 gün geçmesine rahmen gözükmüyo bide eposta olarak sadece piller gönderildi diye bir e-posta geldi ama sitede iki pakette shipedd olarak gözüküyor napmalıyım Tracking Number RU475705441CH

Hakan Öztürk' Alıntı:
abi benimde wl toys v977 helim ve yedekleri şiparişin üstünden 6 gün geçmesine rahmen gözükmüyo bide eposta olarak sadece piller gönderildi diye bir e-posta geldi ama sitede iki pakette shipedd olarak gözüküyor napmalıyım Tracking Number RU475705441CH

Hesabına girip bir bak bakalım. Sipariş geçtiğin o ürünlerde stokta mevcut olmayan varmıymış. Eğer yoksa ondan öyle gözüküyor olabilir..

Hakan Öztürk' Alıntı:
6 günde gözükmemesi normal. Bekleyip ara ara kontrol edeceksin ;)

Burdan da takip edebilirsiniz: :saygilar: