BLADE mCP X BL BNF Micro Heli Ürün Inceleme

ahmet kürşat yönder' Alıntı:
Bu keretadan da alacam, bide nano cpx
Ahmet ozellikle yurtdisi sitelerinde Nano Cp ile ilgili epey bir olumsuz yorum var, ozellikle motorlarinin cok cabuk bittigine dair. Bence bunu alinca Nano CP gerek yok. Ama illa fircali 6 kanal helim de olsun dersen o zaman mCPx V2 oneririz. Yine de karar senin ;)

Bu arada ne yaptin Blade 130x aldin mi ??

Ynt: BLADE mCP X BL BNF Micro Heli Ürün Inceleme

Bir de mcpx bl için batarya önerisi alabilirmiyim

akan tekin' Alıntı:
Bir de mcpx bl için batarya önerisi alabilirmiyim
Batarya ve coklu sarj kablo onerisi ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Batarya ve coklu sarj kablo onerisi ;)

teşekkürler mehmet bey

Ahmet ozellikle yurtdisi sitelerinde Nano Cp ile ilgili epey bir olumsuz yorum var, ozellikle motorlarinin cok cabuk bittigine dair. Bence bunu alinca Nano CP gerek yok. Ama illa fircali 6 kanal helim de olsun dersen o zaman mCPx V2 oneririz. Yine de karar senin ;)

Bu arada ne yaptin Blade 130x aldin mi ??
130x i aldım bu ara uçanıyorum anteni kırdık kumandanın, anteni yapiyim mpcx bl alacağım.

ahmet kürşat yönder' Alıntı:
130x i aldım bu ara uçanıyorum anteni kırdık kumandanın, anteni yapiyim mpcx bl alacağım.
O zaman hayırlı olsun Ahmet %p Ben de inceleme konusu açmadığından henüz almadın zannetmiştim ;)

Ama anlamadığım nokta neden hep bizden bu tür konulara bekleniyorken sizler açmıyorsunuz :D

O zaman hayırlı olsun Ahmet %p Ben de inceleme konusu açmadığından henüz almadın zannetmiştim ;)

Ama anlamadığım nokta neden hep bizden bu tür konulara bekleniyorken sizler açmıyorsunuz :D

hard 3d ye geçmeden bize böyle şeyler düşer mi Mehmet Bey :)

kadir kocaman' Alıntı:
hard 3d ye geçmeden bize böyle şeyler düşer mi Mehmet Bey :)
O zaman benim bir tek konu bile acmamis olmam lazim Kadir Bey :D

Valla sizin su mikro gelsinde en kisa zamanda bende bir mikto sahibi olmak istiyorum

Eveeet sinir bozucu devamlı yazı yazan biri olarak. Hep alacam derim almam, fakat bu sefer almayı çok istedim bu akiam mcpx bl imi alıyorum inş :) hafta sonuna zart zurtlatırım inş :laugh:

Merhaba Mehmet Bey,
kargonuz ne durumda?

kadir kocaman' Alıntı:
Merhaba Mehmet Bey,
kargonuz ne durumda?
Sanki dün yola çıkmış gibi

01/12/13 00:30 2013-12-01 00:30:00 Send item abroad (EDI-received) Gonderi yurtdisina sevk edildi SINGAPORE (Yurt Disi)

Sanki dün yola çıkmış gibi

01/12/13 00:30 2013-12-01 00:30:00 Send item abroad (EDI-received) Gonderi yurtdisina sevk edildi SINGAPORE (Yurt Disi)

sevindim,, umarım en kısa sürede elinize ulaşır,, bende bir dx7s aldım bakalım ne zaman gelicek...

kadir kocaman' Alıntı:
sevindim,, umarım en kısa sürede elinize ulaşır,, bende bir dx7s aldım bakalım ne zaman gelicek...
Hayırlı olsun Kadir bey, gayet güzel bir kumanda güle güle kullanın şimdiden. :)

Türker Akgün' Alıntı:
Hayırlı olsun Kadir bey, gayet güzel bir kumanda güle güle kullanın şimdiden. :)

teşekkürler Türker Bey,
kafama takıldı şimdi incelerken 4.8 voltluk 2000 mah lık bir pil geliyor yanında şarj aleti de yolluyorlardır değilmi? birde lipoya çevirmeye gerek varmı dersiniz ?