cheerson cx 20 esc

ardazak

Uye
Arkadaşlar merhaba forumda daha çok yeniyim..rc dünyasında da çok yeniyim..2 ay kadar önce birisinden cheerson cx 20 aldım..gimbal gopro ve fatshark ile birlikte..ilk uçurumda hersey gayet güzeldi..İkinci uçurmamda gps e bağlandı yine hersey mükemmelken bir anda gözlükten sinyal kesildi birşeyler oldu ve drone 200 metreden yere çakıldı..motor bozuldu diye değiştirdim fakat yine dönmüyor..Araştırmalarım sonucunda escden kaynaklı bir sıkıntı olduğunu ve zaten bu modellerde stok esc nin sorunli olduğunu anladım..şimdi degistirmek istiyorum ancak binlerce çeşit esc var ve throttle kalibrasyonunu yapmak gerekiyormuş..kalibrasyonu halledebilecegimi düşünüyorum ama hangi esc yi alacağımı bir türlü anlayamadım..yardimci olabilirseniz çok sevinirim.. :RCKolik:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

cheerson cx 20 esc

Olayı yanlış anlamadım inşallah. Makinenin kendi esc'sini niye almıyorsun? :rolleyes:

Neyse sorun esc de olmayabilir. Diğerleriyle bi değiştirip dene istersen. Sıkıntı karttada olabilir.

cheerson cx 20 esc

Kendi escleri sıkıntılı oluyor diye değiştirmek istedim hocam ya

cheerson cx 20 esc

Değiştirmeyi başarsan bile en iyi uyumu kendi escleri yakalar gibime geliyor.

cheerson cx 20 esc

Peki kendi escsini almak istesem Türkiyede satan bir yer bulabilir miyim sizce ? Varsa nerede vardır ?

cheerson cx 20 esc

Burası varmış.Ama ne yazıkki 2 katı fiyatı.

cheerson cx 20 esc

Gereksiz pahali ya burda da..hala ne yapacağıma karar veremedim