[Davet]: ANKARA İÇİN TOPLANTI TALEBİ

Türker Akgün' Alıntı:
Tebrikler Arkadaşlar gerçekten çok güzel bir buluşma olmuş. :bravo:

Bu ekipten çok keyifli bir ortam olur, Allah muhabbetlerinizi arttırsın arkadaşlar. :halay: :halay:

Artık bizde yolumuz Ankara'ya düştüğünde buluşmalara dahil olabileceğimiz modelci arkadaşlarımız olduğunu biliyoruz böylece. :RCKolik:

İyi ve güzel dilekleriniz için çok teşekkürler, Şehir dışı olarak sizlerin yanına gelmeyi de planlıyoruz inşallah Türker hocam.

Nihayet buluşma olmuş , ve sık sık yazılarını okuduğumuz arkadaşları da simaen tanımış olduk.Elinize sağlık , pek güzel olmuş.
Bu grup tutar arkadaşlar haa , Allah muhabbetinizi artırsın , artık güzel bir Ankara grubumuz var diyebiliriz gönül rahatlığıyla.
Mehmet bey sıhhatine kavuşsun inşallah , sanırım bir Ankara yolculuğu yaparak sizleri mutlaka ziyaret etmek isteyecektir. :saygilar:
Görseller için çok teşekkürler....

Ynt: [Davet]: ANKARA İÇİN TOPLANTI TALEBİ

Herkese teşekkürler arkadaşlar uzun uğraşlardan sonra buluşabildik ama gerçekten amacına ulaşan güzel bir gündü. Sadece iki pil bitirebildim [emoji3] ama hiç bu kadar eğlenmemiştim bu işe başladım başlayalı. En önemlisi çok güzel insanlarla tanıştım. Umarım önümüzde ki haftasonu hava güzel olur.

Ortamı hazırlayan, emeği geçen, katılan, iyi dileklerini ileten tüm hobidaşlara teşekkür ediyorum. Güzel ve keyifli bir pazar günü oldu. Yaşadığım kırım, hava muhalefeti bile günün güzelliğini bozmadı benim için. Buluşmaların devamı dileğiyle...

Sonunda Ankara ekibi seytanin bacagini kirip, guzel bir bulusma gerceklestirmis :thumbup: zor kisim bittigine gore artik gerisi kolay olacaktir. Paylasim ici tesekkurler arkadaslar :thumbup:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Sonunda Ankara ekibi seytanin bacagini kirip, guzel bir bulusma gerceklestirmis :thumbup: zor kisim bittigine gore artik gerisi kolay olacaktir. Paylasim ici tesekkurler arkadaslar :thumbup:
Konulara bakmaya devam ettikçe göreceksinki bacağını kırmakla kalmadılar kafasını gözünü dağıttılar abi. :lollol: :lol: :lol:

Türker Akgün' Alıntı:
Konulara bakmaya devam ettikçe göreceksinki bacağını kırmakla kalmadılar kafasını gözünü dağıttılar abi. :lollol: :lol: :lol:

Maşallah deyin sayın ustalar [emoji4]

Türker Akgün' Alıntı:

Kafa göz dağıtma konusunda aşırı derecede haklısınız ;D şöyle ki parça kırmadan uçtuğum gün kurban kesip kanopinin alnının ortasına parmağımla bir damla kan sürcem. Yoksa parmaklarım her gün japon kullanmaktan birbirine yapışacak.

Günaydın.
İstanbul da yok mu böyle bir organizasyon :(

.::Discovery-Tapatalk kullanılarak gönderildi::.

Fatih TANRIVERDİ' Alıntı:
Günaydın.

Sana da bir cevap veren olmamış :(

Günaydın.

Clubrc ekibi yanı Mesut ustad ve arkadaşları her haftasonu Anadolu yakasında düzenli buluşma yapıyorlar Fatih.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Saol abim. Umarim tanisma ve görüşme şansımız olur.

Saol abim. Umarim tanisma ve görüşme şansımız olur.
Kesinlikle vakit ayırıp gitmeni tavsiye ederim. Mesut ustad dahil cok değerli modelci kardeşlerimiz var. Sana her konuda yardımcı olacaklardır.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Daha yeni başlıyoruz. Bu yüzden çok fazla ekipmanın yok. En azindan önce v977 im gelsin birşeyler öğrenmeye ve tanışmaya kesinlikle gidicem. O ortamlar birer okul gibi.
Ne kaparsak kardır.
Bu arada v977 gelmeden quad toplama isine girdim ama hadi hayirlisi.

.:: Discovery-Tapatalk kullanılarak gönderildi ::.