[Davet]: ANKARA İÇİN TOPLANTI TALEBİ

Ynt: Re: [Davet]: ANKARA İÇİN TOPLANTI TALEBİ

Akın Bulat' Alıntı:
Değmez mi hocam gel tabi ki oraya gelecek kişilerden üçü 911'i bir kaç hafta önce bırakmış insanlar olacak.

Hahhhh :)

Ynt: Ynt: Re: [Davet]: ANKARA İÇİN TOPLANTI TALEBİ

Akın Bulat' Alıntı:
Sanırım bazıları hala bırakamamış 911'i [emoji16]

Evin içinde başka ne uçar ki :rolleyes:

Ynt: Ynt: Ynt: Re: [Davet]: ANKARA İÇİN TOPLANTI TALEBİ

Gürcan Kavakçı' Alıntı:
Evin içinde başka ne uçar ki :rolleyes:

Kuş aldım ben kendi kendine uçuyor [emoji16] pili bitmez yedek istemez yemini suyunu ver tamam.

Valla V911'i rüzgar aldı götürdü ve geri getirmedi. V922 ye devam. Ben 3 m2 lik bir alanda evde uçuruyorum V922 i agresif bir cihaz aniden gitmesini istediğiniz yöne gidiyor. Fakat minik hareketlerle çok iyi pilotajlık ve hoverda kalma antremanı oluyor. Tavsiye edilir (sim'den sonra).

Ynt: Ynt: [Davet]: ANKARA İÇİN TOPLANTI TALEBİ

Musa Serdar TERZİOĞLU' Alıntı:
Tamam işte Eryaman Göksu parkı Arkası güzel mekan :D Emre uçuşlar yapmış orada mekan sağlam bakarsan :D benim show uma gelirsen sadece 1 invert görürsün başkada birşey yukk :D

Göksu Parkı arkası dediğimiz mekan tam olarak neresi oluyor, map üzerinden işaretleyebilir misiniz? Toplu taşıma ile geleceğim için konumu bilmekte fayda var :D

Ynt: Ynt: [Davet]: ANKARA İÇİN TOPLANTI TALEBİ

Gürcan Kavakçı' Alıntı:
Göksu Parkı arkası dediğimiz mekan tam olarak neresi oluyor, map üzerinden işaretleyebilir misiniz? Toplu taşıma ile geleceğim için konumu bilmekte fayda var :D

Hepimiz Göksu Park ta buluşacağız zaten dert etme ben hiç gitmedim sadece biliyorum. Serdar gitmiş sanırım o biliyordur yolu.

Bu hafta sonu maalesef bana sınav görevi çıkmış. Sabah 07.30-13.00 arası Ayrancı Anadolu Lisesi'nde olacağım, ama 13.00'ten sonra müsatim. Nasıl yapalım? Buluşmayı 13.00'e mi alsak?

Isa Sarı' Alıntı:
Bu hafta sonu maalesef bana sınav görevi çıkmış. Sabah 07.30-13.00 arası Ayrancı Anadolu Lisesi'nde olacağım, ama 13.00'ten sonra müsatim. Nasıl yapalım? Buluşmayı 13.00'e mi alsak?

[quote author=Hakan YEŞİLLİ]
[/quote]

[quote author=Gürcan Kavakçı]
[/quote]

[quote author=Musa Serdar TERZİOĞLU]
[/quote]

[quote author=ogulcan acar]
[/quote]

Bana uyar hatta işime gelir Mamaktan Göksuya 11:00'da gidebilmek için sabah 9:00'da kalkmam gerek pazar pazar da hiç çekilmez erken kalkmak. Diğer arkadaşlar için de uygunsa 12:30~13:00 saatleri arasına alalım buluşma saatini.

Akın Bulat' Alıntı:
Bana uyar hatta işime gelir Mamaktan Göksuya 11:00'da gidebilmek için sabah 9:00'da kalkmam gerek pazar pazar da hiç çekilmez erken kalkmak. Diğer arkadaşlar için de uygunsa 12:30~13:00 saatleri arasına alalım buluşma saatini.

Benim için saat farketmez. Cogunluga uygun olan saat iyidir.

Sent from my GT-S5830i using Tapatalk 2

13:00 uygundur. yağmur yağsa da gelicem artık sorun yok...

O halde 1 olarak notumu alıyorum ben de. Hava yağmurlu gösteriyor, ama belki atıştırıp geçer :) Bu arada, sınav durumuna bağlı olarak benim gelmem 13.30'a sarkabilir, şimdiden söyleyeyim. En geç 13.30'da Phantom'la birlikte yanınızdayız :)

Isa Sarı' Alıntı:
O halde 1 olarak notumu alıyorum ben de. Hava yağmurlu gösteriyor, ama belki atıştırıp geçer :) Bu arada, sınav durumuna bağlı olarak benim gelmem 13.30'a sarkabilir, şimdiden söyleyeyim. En geç 13.30'da Phantom'la birlikte yanınızdayız :)

Tamadır pazar görüşürüz öyleyse... :thumbup:

Merhaba arkadaslar.

Yarın muhtemelen buluşmaya geleceğim ama kumandamı değişiklik nedeni ile sattım yeni kumandalarım elime henüz ulaşmadı o yuzden tanışma amaçlı modelsiz katılacam yarın telefonlasırız

Benim gelme durumu sallatında arkadaşlar. Pazartesiye iş yetiştirmem gerekiyor, bir projeci olarak tüm müteahhitleri al yanaklarından öpüyorum :mad: forumdaki arkadaşlar hariç :)