[Davet]: ANKARA İÇİN TOPLANTI TALEBİ

Arkadaslar bi telefon numarasi alabilirmiyim bulusmaya katilicak bi arkadastan

Bu arada hanimlarda geliyormu bulusmaya ona gore bizimkine soyleyim :)

Ben özelden de bir kaç Ankara da ikamet eden arkadaşları haberdar ettim onlardan da gelecek olanlar var, güzel bir buluşma olacak inşallah. Yarın 13:00 de Göksu Park önünde bekliyorum telefonumu biliyorsunuz hepiniz, Göksu ya yaklaşan arasın beni, iyi geceler herkese.

Bu Ankara buluşmasını bende çok merak ediyorum. :laugh:

Türker Akgün' Alıntı:
Bu Ankara buluşmasını bende çok merak ediyorum. :laugh:

Türker hocam sende yazdın ya artık darkside helici olarak buluşma olmazsa olmaz :)

Buluşmamızı gerçekleştirdik bugün. Çok eğlenceli ve verimli oldu. Aynı dilden konuştuğumuz İyi insanları tanımak ne güzel :) Düzenleyen, katılan herkese teşekkürler. En kısa zamanda tekrar toplanmak isterim açıkçası.

Eve gelir gelmez fotoğrafları atayım dedim. Benim telefondan 3 kare. Devamı da gelecektir.

Kasım arkadaşımız talihsiz bir 450 krımı yaşadı, ama canı sağ olsun. Onun dışınd V922'nin çöp bir model olduğunu vs. öğrendik :)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Gayet başarılıydı ben çok memnun kaldım en kısa zamanda bir organizasyon daha yapmalıyız. gelen arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ederim. bide İsa sana ayrı teşekkür ediyorum dediğim parçayı getirmişsin o arada buluşmanın telaşından teşekkür etmeyi unuttum... %p

Cok keyifli bir bulusma oldu guleryuzlu arkadaslar ile tanismakta ayri bi zevk tabi

Kasim abinin talihsiz kazasi olmasaydi cokta iyi olcakti. Ama cani saolsun parcalari tedarik edicez isalah katilan arkadaslara tesekkurler.

Musa Serdar TERZİOĞLU' Alıntı:
Gayet başarılıydı ben çok memnun kaldım en kısa zamanda bir organizasyon daha yapmalıyız. gelen arkadaşlara ayrı ayrı teşekkür ederim. bide İsa sana ayrı teşekkür ediyorum dediğim parçayı getirmişsin o arada buluşmanın telaşından teşekkür etmeyi unuttum... %p

Lafı bile olmaz :) Haftaya hava güzel olursa bir daha tekrarlayalım, ama bu kez daha fazla invert olsun :p

Evet arkadaşlar gerçekten güzel bir buluşma oldu, herkese ama en çok oğlum Canberk' e çok teşekkür ediyorum, düşüş sonrası mikroları toplama konusunda çok yardımcı oldu. Bende bir kaç kare atıyorum.

ilk foto için bi isim bilgisi alalım, soldan sağa :)

tanışmış oluruz.

İsa Sarı - Akın Bulat - Canberk Yeşilli (oğlum :) Gürcan Kavakçı - Kasım Pınar - Emre Biçen - Musa Serdar Terzioğlu

Bu fotoda da soldan ikinci ben Hakan YEŞİLLİ. :)

Tebrikler Arkadaşlar gerçekten çok güzel bir buluşma olmuş. :bravo:

Bu ekipten çok keyifli bir ortam olur, Allah muhabbetlerinizi arttırsın arkadaşlar. :halay: :halay:

Artık bizde yolumuz Ankara'ya düştüğünde buluşmalara dahil olabileceğimiz modelci arkadaşlarımız olduğunu biliyoruz böylece. :RCKolik: