[Davet]: ANKARA İÇİN TOPLANTI TALEBİ

Bende katılmak isterim

Ynt: [Davet]: ANKARA İÇİN TOPLANTI TALEBİ

Isa bey gelemeyecek sanırım bu şekilde sayarsak 3 kişiyiz bence yer belirlemeye başlayalım.

selam herkese
gün saat uyarsa bende gelmek isterim.
Oğulcan senide görseydim iyi olurdu o günden sonra birdaha görüşemedik...

barış altun' Alıntı:
selam herkese
gün saat uyarsa bende gelmek isterim.
Oğulcan senide görseydim iyi olurdu o günden sonra birdaha görüşemedik...
Dogru soluyosun baris abi gorusemedik bi turlu :(

Musa Serdar TERZİOĞLU' Alıntı:
Henüz modelim yok ama gelebilirim :yuppi:

Benim var da ne oluyor sanki [emoji16]

Bu işlere başladım başlayalı insanlar doğrudan söylemeseler de salak mısın sen demeye getiriyorlar. Kendim gibi insanların olduğu bir ortam keyif verecektir.

Özetle sizi de orada görmek isterim elbette :)

Arkadaşlar nerede saat kaçta hangi gün toplanıyor musunuz? Benim V922 için henüz kuyruk motoru bulunmadı. Sağ olsun forumdan Cahit KAŞ usta gönderdi kargoda şu an ama bana ulaşmadı fakat yakın bir yerlerde olursa gelmek istiyorum modelsiz de olsa :)

Hakan YEŞİLLİ' Alıntı:
Arkadaşlar nerede saat kaçta hangi gün toplanıyor musunuz? Benim V922 için henüz kuyruk motoru bulunmadı. Sağ olsun forumdan Cahit KAŞ usta gönderdi kargoda şu an ama bana ulaşmadı fakat yakın bir yerlerde olursa gelmek istiyorum modelsiz de olsa :)

Ben de yeniyim bilmiyorum hiç bir yeri nerede boş arsa bulursam orada uçmaya çalışıyorum :) ama sanırım kimsenin niyeti yok birileri yazarsa bir yer ve saat gelirim ben oraya. Yarın saat 4'e kadar boşum.

Ankara'lı arkadaşlar ustalar bir toplantı yapalım mı?

Suan yoldayim gaui nin servolari pilottr den degistirdim buyuk ihtimal sabaha toplamis olurum bi problem olmazsa benide yazabilirsiniz :)

Ynt: Ynt: [Davet]: ANKARA İÇİN TOPLANTI TALEBİ

ogulcan acar' Alıntı:
Suan yoldayim gaui nin servolari pilottr den degistirdim buyuk ihtimal sabaha toplamis olurum bi problem olmazsa benide yazabilirsiniz :)

Geleceğim diyen arkadaşlardan sadece hakan yeşilli var şu an bir de ben uygun bir yer söylersen oraya geliriz en azından ben gelirim

Keşke yer Belirtsek ben şuan bile gelebilirim ?

Haftaya yapalım bari betonda uçuyorum daha doğrusu uçamıyorum, yine pal kırdım [emoji16] hakan yeşilli'nin kuyruk motoru gelince beraber yapacağız bir şeyler o da azimli bu işi bırakmayacak gibi. Her pazar ankara içi her yere gelirim ben. Yeter ki birileri istesin [emoji4]