[Davet]: ANKARA İÇİN TOPLANTI TALEBİ

Ynt: [Davet]: ANKARA İÇİN TOPLANTI TALEBİ

Haklısınız forumu dolaşırken uçuş alanı kuralları gibi bir şey okumuştum. Bu yüzden aklımdaki rakam yani keyifli ve uzun vakit geçirmek için gerekli rakam 6-7 kişi gibi geliyor. Tabi bunlar sadece tahmin. Ne dersiniz 7 sıkıntı olur mu,tecrübe ettiniz mi? Malum heli'de yeniyim.

Akın Bulat' Alıntı:
Haklısınız forumu dolaşırken uçuş alanı kuralları gibi bir şey okumuştum. Bu yüzden aklımdaki rakam yani keyifli ve uzun vakit geçirmek için gerekli rakam 6-7 kişi gibi geliyor. Tabi bunlar sadece tahmin. Ne dersiniz 7 sıkıntı olur mu,tecrübe ettiniz mi? Malum heli'de yeniyim.
7 kisi aktif ucucu olmadi ve en onemlisi saygi ve dikkat oldugu surece sikinti olmaz. Ilker hocam bol ve rahat ucus icin guzel bir ornekleme yapmis ve baska onemli bir seyi de vurgulamis, sayiya takilmayin ve bulusmaya bakin demis ;)

Bu arada ucus kurallari su linkte. Bulusma oncesi bir goz atmakta fayda var. Temel prensip olarak tum alanlarda gecerli kurallar var zaten :)

Benzer bir şey okumuştum ama tekrar okuyacağım teşekkür ederim Mehmet Bey. Forumda o kadar çok bilgi var ki günlerdir okuyorum artık neyi okudum neyi okumadım karışmaya başladı [emoji4]

Sayının elbette problemi yok ama bende şöyle bir takıntı var, herkesi tanımak istiyorum :) Pazar günü buluşma fotolarını site üzerinden paylaşırız. Yer belli zamanı da o günkü duruma göre ayarlar buluşuruz. Takipteyim. Herkese iyi uçuşlar.

Hakan YEŞİLLİ' Alıntı:
Sayının elbette problemi yok ama bende şöyle bir takıntı var, herkesi tanımak istiyorum :)

O zaman Hakan forumdan sana görev [emoji16]

2015 yazına kadar "1. RCKOLİK Uçuş Şenliği" ni sen organize ediyorsun. Tabi türkiye geneli olacak şekilde [emoji16]

:mad:

Pazar günü Ankara'da toplanmak ve aynı anda uçmak isteyen arkadaşlara geçmiş olsun. :eek: Ne hayallerim vardı be en az 3 pal kıracaktım.

Akın Bulat' Alıntı:
:mad:

Pazar günü Ankara'da toplanmak ve aynı anda uçmak isteyen arkadaşlara geçmiş olsun. :eek: Ne hayallerim vardı be en az 3 pal kıracaktım.
Ankara için hava durumunu Forumdan da takip edebilirsiniz ;) ÜST Menü - YARARLI Linkler- Hava Durumu

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ankara için hava durumunu Forumdan da takip edebilirsiniz ;) ÜST Menü - YARARLI Linkler- Hava Durumu

teşekkür ederim baktım bir umut güneş gösterir belki diye ama o da nerdeyse %100 bulutlu gösteriyor :-\

13 Ekimden sonraki buluşmalara bende gelirim arkadaşlar :RCKolik:

Akın Bulat' Alıntı:
teşekkür ederim baktım bir umut güneş gösterir belki diye ama o da nerdeyse %100 bulutlu gösteriyor :-\

yağmur olmadığı sürece bence bulutlu hava da iyidir ;) sıcağın altında heli peşinden koşmak çok zevkli olmuyordu yazın :)

zaten bu haftasonu olmazsa bayram da giriyor, bayağı bir ertelenir.

becerebilirsek biz de bir gaui günü yaparız haftasonuna... en olmadı mikro akar...

Rasim Öztürk' Alıntı:
yağmur olmadığı sürece bence bulutlu hava da iyidir ;) sıcağın altında heli peşinden koşmak çok zevkli olmuyordu yazın :)

zaten bu haftasonu olmazsa bayram da giriyor, bayağı bir ertelenir.

becerebilirsek biz de bir gaui günü yaparız haftasonuna... en olmadı mikro akar...

Doğru diyorsun ama yağmur var gibi görünüyor şimdilik, öğleden sonra ihtimal %70lere %80 lere çıkıyor öğleden önce ise %50nin altında öğle saatleri buluşursak saat 10:30~11:00 gibi çok sorun olacağını sanmam. hiç olmadı birbirimizi tanımış çay kahve içmiş oluruz :)

Meseleyi bayrama yada sonrasına bırakmamam fena hırs yaptım. zaten açık alanda rahat rahat uçamadım henüz hatta hiç bir yerde uçamıyorum ama olsun pazar günü 10Mden fazla yükselecek o 922 :D

Akın Bulat' Alıntı:
Doğru diyorsun ama yağmur var gibi görünüyor şimdilik, öğleden sonra ihtimal %70lere %80 lere çıkıyor öğleden önce ise %50nin altında öğle saatleri buluşursak saat 10:30~11:00 gibi çok sorun olacağını sanmam. hiç olmadı birbirimizi tanımış çay kahve içmiş oluruz :)

Meseleyi bayrama yada sonrasına bırakmamam fena hırs yaptım. zaten açık alanda rahat rahat uçamadım henüz hatta hiç bir yerde uçamıyorum ama olsun pazar günü 10Mden fazla yükselecek o 922 :D

hiiiayaaaaaa nasıl hava durumu değişti birden yaaaaa!! :( Çok canım sıkıldı şimdi :mad: Pazar günkü 10 m üstü uçuşunu izlemeye gelirim artıkın :) Dediğin gibi tanışırız muhabbet ederiz.

[quote author=Musa Serdar TERZİOĞLU]
s.aleyküm 28 Eylül 2014 Pazar Günü Saat 12:00 da Eryaman GÖKSU Parkında buluşsak olur mu ? Hafta sonları Kaşmir Bloklarının arkasında uçuşların yapıldığını da duydum... En azından Yer ve zaman şeklinde yazarsak herkes geleceği yeri bilir. Tabi ki benimki bir fikir Abilerim ne derse ben ona da uyarım....
[/quote]

bir hatırlatma yapayım dedim :) ama bilen bir arkadaş gelirse sevinirim ben hiç bilmiyorum orayı.

[quote author=Hakan YEŞİLLİ]
[/quote]
Gel Hakan gel bir yerden başlamak gerek. :) Senin 922 ne alemde Hakan uçabiliyor mu?

Akın Bulat' Alıntı:
bir hatırlatma yapayım dedim :) ama bilen bir arkadaş gelirse sevinirim ben hiç bilmiyorum orayı.
Gel Hakan gel bir yerden başlamak gerek. :) Senin 922 ne alemde Hakan uçabiliyor mu?

Ordayım Pazar günü. Benim 922 havada düz durabiliyor fazlasını da beklemiyorum şu an kendimden :)

Hakan YEŞİLLİ' Alıntı:
Ordayım Pazar günü. Benim 922 havada düz durabiliyor fazlasını da beklemiyorum şu an kendimden :)

güzel mikro mikro takılırız :D