Demon 3SX TEAM Üyeleri

Az once Esprit modelden mail geldi, urun gonderildi diye.

Isin ilginc tarafi en ucuz kargoyu secmistim ama mailde Tracking numarasi var :eek: :rolleyes:

Sizlerde durum nedir arkadaslar ??

Demon 3SX TEAM Üyeleri

Mehmet Kucuksari' Alıntı:

Isin ilginc tarafi en ucuz kargoyu secmistim ama mailde Tracking numarasi var :eek: :rolleyes:

Mehmet Abi o takip numarasını ürün Türkiye 'ye girince takip edebilirsin ama Türkiye ye girmeden önceki hareketlerini takip edemezsin PTT nin sitesinden. Imza karşılığı teslim edilecek kargo.

Bende de var no... Beklemedeyiz %p

Teslim edilsin de, takip olmuş olmamış çok da dert değil... Brain geliyor zaten modelle beraber, bir süre eşlik edebilir.

Demon 3SX TEAM Üyeleri

İbrahim HOPA' Alıntı:
Mehmet Abi o takip numarasını ürün Türkiye 'ye girince takip edebilirsin ama Türkiye ye girmeden önceki hareketlerini takip edemezsin PTT nin sitesinden. Imza karşılığı teslim edilecek kargo.
Neyse Turkiyede goruyorsak problem degil, yurt ici daha onemli bizim icin.

Bu arada asagidaki siteden kontrol ettim, adamlara dusuk yazin demistim ama vur deyince öldürmüşler, $5 yazmislar :lol: :lollol:

Hepinizin gözü aydın,
Haftaya hepiniz ürünü teslim alırsınız...

Demon 3SX TEAM Üyeleri

Benimki de shipped olmuş :) Tracking var, hadi hayırlısı bakalım.

Sent from my iPad using Tapatalk HD

Demon 3SX TEAM Üyeleri

İbrahim HOPA' Alıntı:

USPS NİN SAYFASINDA GÖZÜKÜYOR. ÜRÜNÜN NEREDE OLDUĞU.

Demon 3SX TEAM Üyeleri

ERHAN YILMAZ' Alıntı:
USPS NİN SAYFASINDA GÖZÜKÜYOR. ÜRÜNÜN NEREDE OLDUĞU.

Ben aksini iddia etmemişimki zaten :) PTT nin sayfasından ürün eğer TR ye giriş yaparsa takip edebilirsiniz , giriş yapmazsa takip edilebilme şansı yok.

Bu şekilde;

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Kargonun TR'den önceki hareketleri yok PTT nin sitesinde görüldüğü gibi.

Bir aksilik olmazsa 13-15 gün arasında elinizde olur.

1- İlker Sönmez
2- Mordo Ortaşı
3- Serkan Sinan
4- Cenk Essiz
5- Ozkan
6- Zafer Şahin
7- Levent Uygun
8- Rafet Odabas
9- Ali Nizamettinoğlu
10- Onur Yavuz
11- Mehmet Kucuksari
12- Türker Akgün
13- Rasim Öztürk
14- Erhan Yılmaz
15- Emre Biçen

beni unutmayın :) dayanamadım bu kadar övülen üniteyi bende aldım :)

Demon 3SX TEAM Üyeleri

Emre BİÇEN' Alıntı:
15- Emre Biçen

beni unutmayın :) dayanamadım bu kadar övülen üniteyi bende aldım :)
Hemen seni de ilave edelim Emre :thumbup: Bu arada uçuşlarını özledik, yoğunluktan uçamıyorsun galiba ??

Teşekkürler mehmet abi bu aralar havaların yağmurlu ve soğuk olması nedeniyle uçuş yapamıyorum. Bu durumdan fırsat bulup sim çalışmalarım tam gaz devam ediyor, kendimce çok ilerlediğimi düşünüyorum eğer ki bir videoyla karşınıza çıkarsam agresif 3d görüntüleriyle karşınıza çıkmayı hedefliyorum :) şu ana kadar kırım yapmadım ama bir tane düşünüyorum :laugh: bakalım hayırlısı

Bu üniteyi de fbl performansının iyi olduğunu sizlerden duyduğum için aldım inşallah hepimiz memnun kalırız.

Demon 3SX TEAM Üyeleri

Emre BİÇEN' Alıntı:
...... şu ana kadar kırım yapmadım ama bir tane düşünüyorum :laugh: bakalım hayırlısı

Bu üniteyi de fbl performansının iyi olduğunu sizlerden duyduğum için aldım inşallah hepimiz memnun kalırız.
Hayırlı haberlerini bekliyoruz o zaman :laugh: :D Bu arada mCPx BL ile aranız nasıl, memnun musun ufaklıktan ?