Demon 3SX TEAM Üyeleri

Demon 3SX TEAM Üyeleri

Emre BİÇEN' Alıntı:
Bi an çooook diyesim geldi :) daha önce almalıymışım. Bu arkadaşın katkıları çok oldu bana :thumbup:
Aynen faydaları saymakla bitmez :laugh: :D

-Her zaman her yerde uçuş imkanı verir.
-Bir şekilde sürekli uçmayı becerir ve seni sahada yarı yolda bırakmaz....

Demon 3SX TEAM Üyeleri

Eveet arkadaşlar, münübüsümüzü almışıkh :) Bundan sonra Alibeyköy semalarında çiçek abbasın da helisi uçacak... Herkese benden çay ;D

------------------------------------------------------------------------------------------------------------
LN800239150US Barkod Numarasna Ait İslem Listesi

NO TARIH (Date) EVENT YAPILAN ISLEM ISLEM YERI (Process Place) OFIS (Event office)

08/12/14 10:28 2014-12-08 10:28:05 Receive item at office of exchange (Inb) Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi TÜRKIYE

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Rasim, senin uluslararası taşımacılıkta bir torpilin var gibi geliyor bana :p

Demon 3SX TEAM Üyeleri

Rasim Öztürk' Alıntı:
Eveet arkadaşlar, münübüsümüzü almışıkh :) Bundan sonra Alibeyköy semalarında çiçek abbasın da helisi uçacak... Herkese benden çay ;D

LN800239150US Barkod Numarasna Ait İslem Listesi

NO TARIH (Date) EVENT YAPILAN ISLEM ISLEM YERI (Process Place) OFIS (Event office)

08/12/14 10:28 2014-12-08 10:28:05 Receive item at office of exchange (Inb) Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi TÜRKIYE

Benim ki de seninkinden 15 san sonra giriş yapmış :laugh:

08/12/14 10:28 2014-12-08 10:28:20 Receive item at office of exchange (Inb) Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi TÜRKIYE

Ynt: Demon 3SX TEAM Üyeleri

Ariva Ariva ariva

Benim de gelmiş.

Topluca yolculuk ediyorlar, yurtiçinde dağılacaklar. Yalnız üzerlerinde farklı farklı miktarlar var. Umarım gümrüğe takılmaz. Takılacaksa da parası neyse verelim yeter ki süründürmesinler :)

Demon 3SX TEAM Üyeleri

EC566036809US Barkod Numarasna Ait İslem Listesi
08/12/14 12:28 2014-12-08 12:28:40 Receive item at office of exchange (Inb) Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi TÜRKIYE

Gerçekten... Kim bana EMS ile al şu aleti dedi ? :laugh: Üstelik en geç benimki giriş yapmış ...

Benim ünite yarın geliyor. Aradım Ptt dağıtımdaki arkadaşları, izinliymiş bugün dağıtacak arkadaş. Yarın getireceğim dedi... Dahili numaraları arıyorsun çoğu zaman meşgul açan yok falan, artık üst üste kargolar derken doğrudan dağıtan arkadaşlarla cep numaralarını paylaştık, pratik oldu böylesi.

Demon 3SX TEAM Üyeleri

Ben de bakmıştım sabahtan. Bugun Izmit merkeze gelmiş. Yarın sabah dağıtımda ve öğleden sonra elimizde olacak inşallah :):)

Normal posta ile alanlara hayırlı olsun. EMS ile alanlara hayırlı olması için daha çoook var galiba ... :).

2014-12-10 08:31 TÜRKIYE, Gönderinin Geliş Kaydı Yapıldı - İSTANBUL(AVR)(BOĞAZ KARGO DTM/BOĞAZ KARGO DTM)
2014-12-09 11:16 TÜRKIYE, Gönderi Yurt Içi Merkezine Sevk Edildi, Send item to domestic location (Inb)
2014-12-09 11:15 TÜRKIYE, Gönderi Yurt Içi Merkezine Sevk Edildi, Send item to domestic location (Inb)
2014-12-09 11:15 TÜRKIYE, Gümrükten Çıktı - İSTANBUL(AVR)(İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM)
2014-12-09 11:15 TÜRKIYE, Torbaya Eklendi - İSTANBUL(AVR)(İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM)
2014-12-09 10:51 TÜRKIYE, Gonderi gumruge sevk edildi (Gelen), Send item to customs (Inb)
2014-12-09 10:51 TÜRKIYE, Gümrüğe Sevk Edildi - İSTANBUL(AVR)(İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM)
2014-12-09 10:51 TÜRKIYE, Yurtdışı Kabul Geliş Kaydı Yapıldı - İSTANBUL(AVR)(İSTANBUL UKİM/İSTANBUL UKİM)
2014-12-08 12:28 TÜRKIYE, Gonderi (Varis)alip verme merkezinde alindi, Receive item at office of exchange (Inb)

Demon 3SX TEAM Üyeleri

Ayar işlerine şöyle bir baktım da rckolik youtube helifreak üçgeninde... Ünite çok iyi yaa :laugh: 375 dolara gelmesi de ayrı bi güzel oldu, gümrüksüz, beklemesiz falan.

Teşekkürler Mordo abi, Mehmet abi :RCKolik:

Demon 3SX TEAM Üyeleri

Zafer SAHIN' Alıntı:
Normal posta ile alanlara hayırlı olsun. EMS ile alanlara hayırlı olması için daha çoook var galiba ... :).
Sizin de yarın elinizde olur diye düşünüyorum Zafer Bey. Nedense EMS Gümrük inceleme girmiş, bizimkiler direkt geçmiş gözüküyor ??