E-flite Extra 300 3D BNF - Micro Uçak Unboxing - Kutu Inceleme

Teşekkür ederim akşam iş çıkışı tavsiye ettiğiniz uçağı internetten inceleyeceğim

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
biz de 2 HELICI bu kısma da parmak atalım deyip, kendimizi ve paramızı feda ettik :laugh: :lol:
heralde kumandanın çubuklarını parmaklarımızla tuttuğumuz için böyle bir benzetme yağılmıştır : )

Ben de aldım, ben deee :laugh: :laugh: :laugh:

Büyüklere oyuncaklarda 149 lira... İndirimde %p Yurtdışı fiyatının 140 dolar, doların 2,30 lara vardığı günümüzde güzel geldi fiyatı.

Uçakçı değilim ama ilgimi çeker belki, denemekten zarar gelmez.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Büyüklere oyuncaklarda 149 lira... İndirimde %p Yurtdışı fiyatının 140 dolar, doların 2,30 lara vardığı günümüzde güzel geldi fiyatı...

Çok iyi yapmışsın Rasim, fiyat süper ve bence hiç pişman olmayacaksın. :thumbup: Bir uçak için şaşırtıcı derecede keyifli bir model, genlerinde heli geni var bence. :laugh:

Rasim Öztürk' Alıntı:
...Uçakçı değilim ama ilgimi çeker belki, denemekten zarar gelmez.

Yok canım ne zararı olacak, en fazla sıkılır helini uçurursun. :lollol: :lol:

vay canına sayın seyirciler :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hayırlı olsun :) Bu da spektrum kumanda farkı. Al, bind et, uç :D

Mini mini 1 ler , çalışkan 2 ler :)
Acilen Spektrum kumanda bulmam lazım :laugh:

Rasim Öztürk' Alıntı:

Büyüklere oyuncaklarda 149 lira... İndirimde %p Yurtdışı fiyatının 140 dolar, doların 2,30 lara vardığı günümüzde güzel geldi fiyatı.

Uçakçı değilim ama ilgimi çeker belki, denemekten zarar gelmez.
Hayirli olsun Rasim :thumbup: kapali alanlar icin super bir model. Ben eminim basta Emre olmak uzere diger eskisehir ekibi de bundan birer tane alacak. Sonra da yagmurlu haftasonlarinda gelsin hali sahada Micro model bulusmalari :thumbup:

Hayırlı olsun Rasim, güle güle uçur. Valla kanıma giriyorsun :) sepete ekle butonuna basmamak için kendimi zor tutuyorum ;D

Tevfik Sıkılı' Alıntı:
Hayırlı olsun Rasim, güle güle uçur. Valla kanıma giriyorsun :) sepete ekle butonuna basmamak için kendimi zor tutuyorum ;D

Önce Türker abinin videoları izle sonra zaten sepete eklemiş olursun Tevfik abi :)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hayirli olsun Rasim :thumbup: kapali alanlar icin super bir model. Ben eminim basta Emre olmak uzere diger eskisehir ekibi de bundan birer tane alacak. Sonra da yagmurlu haftasonlarinda gelsin hali sahada Micro model bulusmalari :thumbup:

Saolasın abi, sizlerin inceleme ve uçuş videoları sayesinde oldu herşey :laugh: Heliye devam, geri kalan herşeyden de ufak ufak merak giderme hareketleri bunlar ;)

Ynt: E-flite Extra 300 3D BNF - Micro Uçak Unboxing - Kutu Inceleme

Hayırlı aksamlar.
Bunun için kumandanın illaki spektrum mu olması gerek. V977 kumandasi ile bind edip kullanamaz miyiz?

.::Tapatalk kullanılarak gönderildi::.

Ynt: E-flite Extra 300 3D BNF - Micro Uçak Unboxing - Kutu Inceleme

Fatih TANRIVERDİ' Alıntı:
Hayırlı aksamlar.
Bunun için kumandanın illaki spektrum mu olması gerek. V977 kumandasi ile bind edip kullanamaz miyiz?

Markayla alakalı değilde DSM2 protokolünde yayın yapan bir kumandaya ihtiyaç var. Bunun için bu protokolde çalışan JR kumandalar, herhangi bir Spektrum kumanda veya DSM2 modülü takılı olan bir modüllü kumanda seçeneklerinden biri gerekiyor.

Ama Spektrum olunca ayarları bile hazır geliyor, çok pratik oluyor haliyle. Gerçek anlamda Bind and Fly keyfini yaşıyorsunuz. :thumbup:

Sonuç olarak malesef V977'nin kumandasıyla kullanamazsınız. :(

Ynt: Ynt: E-flite Extra 300 3D BNF - Micro Uçak Unboxing - Kutu Inceleme

Türker Akgün' Alıntı:
Markayla alakalı değilde DSM2 protokolünde yayın yapan bir kumandaya ihtiyaç var. Bunun için bu protokolde çalışan JR kumandalar, herhangi bir Spektrum kumanda veya DSM2 modülü takılı olan bir modüllü kumanda gerekiyor Fatih Bey.

Ama Spektrum olunca ayarları bile hazır geliyor çok pratik. [emoji106]

Sonuç olarak malesef V977'nin kumandasıyla kullanamazsınız. :(
Fiyat olarak cok uygun geldi. Su siralar simde de heliden cok ucak kullandığından çok alasim geldi) fakat uygun kumandam yok.
Cevabınız icin elinize sağlık. Saolun.

Bugün kargo günümdü :) Büyüklere oyuncaklar da hızıyla şaşırttı. Dün siteyi aradım kargo hakkında bilgi almak için, çünkü alıcı öder diyor net fiyat söylemiyordu. İşte şu kadar desiye kadar 15 lira, üstüne her desi için 1 lira gibisinden bi hesap var aras kargonun.... En fazla 20 lira tutacağını öğrenince sipariş vereyim dedim ve bugün elimde. 19 lira kadar da kargosu var, sonuçta kocaman kutu.

Uçak olayına da el attık iyi mi ;D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hadi gözün aydın Rasim , uçur şu bebişi de gözlerimiz şenlensin........ ;) :saygilar: