E-flite Extra 300 3D BNF - Micro Uçak Unboxing - Kutu Inceleme

Hayirli olsun Rasim :thumbup: Unutmadan soyleyeyim buyuk ihtimal kutu icinden cikan 1 tek bayattir, aklinda olsun. HK pil siparis etmeyi unutma.

Haftaya hatirlatirsan 2 tane pil gonderebilirim sana ;)

Rasim Öztürk' Alıntı:
vay canına sayın seyirciler :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

abi böyle uçuracağım diye uğraşacağına adam gibi heli alıp uçursun ,artık bu uçak modundan çıkmış acayip bir şey olmuş.

Rasim Öztürk' Alıntı:
...Uçak olayına da el attık iyi mi ;D
Hayırlı olsun Rasim, Extra on board. :thumbup: İnşallah yarın uçuşta olur yorumlarını alırız. :halay:

Forum olarak herkez bundan bir tane edinicek heralde benimde aklim yatmiyo degil bende mi alsam bitane bu ufakliktan :)

Spektrumu olan herkesin edinebileceği , güzel ve eğlenceli bir model.Kumandam spektrum olsa bi dakka düşünmezdim..........

Rasim Öztürk' Alıntı:
Ben de aldım, ben deee :laugh: :laugh: :laugh:

Büyüklere oyuncaklarda 149 lira... İndirimde %p Yurtdışı fiyatının 140 dolar, doların 2,30 lara vardığı günümüzde güzel geldi fiyatı.

Uçakçı değilim ama ilgimi çeker belki, denemekten zarar gelmez.
benimkide bu gün geldi aynı yerden sizin aldığınızdan haberim yoktu kanuyu bulunca bir bir extra 300 cüler ortaya cıktı

Muammer Akbulut' Alıntı:
benimkide bu gün geldi aynı yerden sizin aldığınızdan haberim yoktu kanuyu bulunca bir bir extra 300 cüler ortaya cıktı

Güzel ve eğlenceli bir modeldir. Geçen sene Türker kardeşim ile az eğlenmedik bu modellerle :thumbup: :halay:

Hatta bunun kardeşi olan bir model (4Site) daha alıp, ŞAFAK BEKÇİLERİ-2 çekmiştik :lollol: :lol:

hepsini izledim bu gün açık alanda maidenini yaptık vallahi extra 260 uçağım gibi her hareketi çok rahat çıkardı 149tl ye bence mükemmel bir model herkese tavsiye ederim

[Video]: E-flite Extra 300 3D BNF - Micro Uçak Unboxing - Kutu Inceleme

ilk test uçuşumuz hemde dış mekanda gayet başarılı yanlız pilimiz arızalı çıktı malesef planörün piliyle uçtuk

[Video]: E-flite Extra 300 3D BNF - Micro Uçak Unboxing - Kutu Inceleme

Muammer Akbulut' Alıntı:
ilk test uçuşumuz hemde dış mekanda gayet başarılı yanlız pilimiz arızalı çıktı malesef planörün piliyle uçtuk

Sıfır rüzgarda dışarda da uçabilen bir model. Biz seviyoruz Extar 300 :thumbup: Pili bozuk değil de, bayatlamış durumda. Bu nedenle şarj tutmuyor. Aynısı bizim de başımıza gelmişti.

HK'den şu pili alabilirsin ;) Turnigy 160mAh 1S 30C (Eflite, Minium compatible)

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Muammer Akbulut' Alıntı:
mehmet abi 2,5$ pile 38$ kargo bedeliçıkıyor :) :eek: :eek: :mad: :mad: :mad:

Uzakdoğudan fedex harici lipo gelmiyor, o şekilde de çok maliyetli kargosu...

Avrupa deposundan almak lazım. Ama orda da Bpost kargosu 23 dolarlardan başlıyor (çok da değişmiyor, 2kg lık ürün de alınsa yine 25 dolar civarı... Başka şeyler alırken yanına lipolardan sıkıştırmak lazım. Avrupa deposunda uygun olarak şu var mesela;

Dediğim gibi Bpost ile avrupa deposundan 21.6 dolar kargo... Yada takipsiz kargo var 2-3 dolar bişey... Tabii sipariş verip unutmalık bir kargo tipi bu ama 5-10 dolar risk alınır bence... Ki zaten karadeniz uysal olabilir biraz daha ama eskişehir sıcaklık farkları çok ciddi, hava da muttalıp çayırında hep rüzgarlı... Bugün bir kere uçurdum uçağı, zor hakim oldum, rüzgar vardı biraz tabii... Pek kışlık bi eğlence gibi gelmedi ama spor salonu olursa olur tabii...

Ama heliler akıyor rüzgarda, mcpx dahil ;)

Rasim Öztürk' Alıntı:
...... Pek kışlık bi eğlence gibi gelmedi ama spor salonu olursa olur tabii...
Türker ve benim gibi 30-40 TL verip, 1 saat çim saha kiralamak ve dışarda yağmur yağarken içerde uçmak en güzeli Rasim ;) Çoksa dediğin gibi bu micro uçak en küçük rüzgardan bile etkileniyor :)