Görseller Eskişehir Buluşmaları (Ana Başlık)

Ben de dün akşam hem araba, hem x3 ayarlarım dedim ama... Arabanın komple amortisör yağlarını, diff yağını değiştirdim, işte link boyları ayarlama, rulman dişli vs yağlama derken geceye kadar sürdü.

Şu kadarını diyeyim, arabanın diff kutusunun içi şehirlerarası otobüs terminallerinin umumi tuvaletlerinden daha pis :'( Yok böyle bi eziyet :) Neyse herşeyiyle slash oldu ama gecenin sonunda...

x3 için de ikonun kablolamasını yaptım ve model üzerine yerleştirdim. İnsan biraz mikadoya bakar tasarım çalar... Bilgisayar bağlantı portu bir tarafta servo bağlantıları diğer tarafta :mad: Yanında bi dirsek vermişler ama zaten model ufak, 700 size değil. Servo kablolarını iç tarafa verdim bilgisayar bağlantı portu kuyruk tarafa bakacak şekilde kaldı. Oldu yani bir şekilde ama bir adet daha dsmx satellite e ihtiyacım var, şimdilik alıcı+satellite takılıyorum.

[Video]: Eskişehir Buluşmaları (Ana Başlık)

Çok keyifli bir günü geride bıraktık. x5 maiden gerçekleşti, benim x3 de ikonla buluştu. Slasha yaptığım bakım dehşet sonuç verdi alet açıldı, tam gaz verince ön kaldırıyor.

Videolarda bilimum geyik muhabbet yapıldı, bu akşam/gece upload sürer (5-6 tane 500mb lık videolar var, uzun sürecek) yarına burdan paylaşırız. Fotolar gelsin;

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Rasim Öztürk' Alıntı:
Çok keyifli bir günü geride bıraktık. x5 maiden gerçekleşti, benim x3 de ikonla buluştu. Slasha yaptığım bakım dehşet sonuç verdi alet açıldı, tam gaz verince ön kaldırıyor.

Videolarda bilimum geyik muhabbet yapıldı, bu akşam/gece upload sürer (5-6 tane 500mb lık videolar var, uzun sürecek) yarına burdan paylaşırız.
Eskişehir ekibi bugunu bos gecmemis demek :halay: Biz de Turker ile arka bahcede bulustuk, normal sahaya gitmeye hanimdam izin cikmadigi icin :laugh: kisa videolarimiz var, ben de yukleyince paylasacagim insallah ;)

bizde trabzon gurubu olarak 2 hafta üzerine buluştuk goblin 700 çok tat verdi videoları yükleniyor benim 550 dfc 5 parçaya bölündü ;D bir cesna 180 kanat koptu ama iyice stresimizi attık

Vay vay heliler şahane. :halay: Özellikle maiden'ın videosunu bekliyoruz. :yuppi:

Türker Akgün' Alıntı:
Vay vay heliler şahane. :halay: Özellikle maiden'ın videosunu bekliyoruz. :yuppi:

Uploada giriştim Türker abi ama ağır ilerliyor, 720p çektik hepsini... Uçuşlarımızda pek bi numara yok, ama uçuş esnasındaki geyik muhabbetler şahane olmuş :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Uploada giriştim Türker abi ama ağır ilerliyor, 720p çektik hepsini... Uçuşlarımızda pek bi numara yok, ama uçuş esnasındaki geyik muhabbetler şahane olmuş :)
Videolari convert edip o sekilde yuklemiyor musun Rasim. Sana ozelden bahsettigim yazilimlari kullanmiyor musun ??

Bu arada GAUI yan yana super durmuslar %p

Ucus videolari cogumuzun ayni zaten. Amac o anlari paylasmak, gerisi bos :halay: :yuppi:

X5 duruşu harika arkadaşlar bugün yanınızda olmayı çok isterdim. Kampüse gitmemişsiniz galiba

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

mevlüt yılmaz' Alıntı:
X5 duruşu harika arkadaşlar bugün yanınızda olmayı çok isterdim. Kampüse gitmemişsiniz galiba

Çarşamba bi daha çıkabiliriz Mevlüt abi... Havalar iyi görünüyor ve malum bayram...

Gaui gerçekten güzel bir model. Gaui x5 kiti ile birlikte gelen esc bir sıkıntı yaratıyor mu
Benimde toplanmayı bekleyen x5 var merak ettim

Emre BİÇEN' Alıntı:
Gaui gerçekten güzel bir model. Gaui x5 kiti ile birlikte gelen esc bir sıkıntı yaratıyor mu
Benimde toplanmayı bekleyen x5 var merak ettim

Hiç sıkıntısı olmadı, gerçi iki pil hover uçtum ama.. :D Sorun çıkaracak tırt bi escye benzemiyor. Hobbywing'in platinum 100a escsi bu, Gaui markasını basmış üstüne. 8 dolarıma kıyıp program kartı almadım, cimriliğim tuttu, tek tek bip saymak tek sıkıntısı. Bazı modellerde gelen esclerde anti-spark da oluyormuş, benim escde yoktu, kendim yaptım. Direnç değerini araştırıp buldum, 10 ohm 2 watt'lık direnç kullanılıyor, eğer yaparsanız aklınızda olsun.

Emre Kaman - Gaui x5 - Maiden

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Rasim Öztürk - Gaui x3 - 2. uçuş

Emre Kaman - Gaui x5 - 2. uçuş

Rasim Öztürk - Gaui x3 - 3. uçuş

Emre Kaman - Gaui x5 - 3. uçuş

:bravo: :bravo:...Videoların tamamına bakamadım fakat maiden harikaydı.Ellerinize sağlık , çok güzel bir gün olmuş... %p :saygilar:

Videoların hepsini izledim, hepsi birbirinden zevkli, özellikle muhabbet tek kelime ile harika :halay: Hem senin hem de Emre'nin ellerine sağlık :thumbup:

Özellikle maiden videosunda senin yorumların olaya ayrı bir renk kazandırmış. Ama Otorotasyon inişinde yüreğim ağzıma geldi, model az daha yana devriliyordu :embarras:
THK alınma... Zippy fakir pili... :laugh: :D Bu arada Futaba'nın çok reklamını yapmışsın Rasim olmamış ama. ;D

İlk uçuş sırasında X3'de Self Level'da nasıl bir sorun yaşadınız Rasim ?? Ikon monte ederken nasıl bir pad kullandın ?? Biz henüz Türker'in X3 test edemedik, bakalım titreşim durumu ne çıkacak :rolleyes: