Görseller İstanbul Sancaktepe Team (Ana Başlık)

[Görseller] : İstanbul Sancaktepe Team (Ana Başlık)

Cem Tataroğlu' Alıntı:
Günaydın :RCKolik:

Fatih'in ısrarları sonucu :laugh: bir video da benden.

Herkese keyifli bir forum ve kırımsız uçuşlar...

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
Abi bu uçuşun gerçekten çok güzel di yüklede izliyek [emoji16]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Bu arada dün yaşadığımız bir olayı da paylaşmak isterim. Malum pazar günü olduğu için alana yakın noktalarda piknik yapmaya gelenler olabiliyor. Elbette bizim için güvenlik ve riskleri azaltmak olmazsa olmazlardan. Dün tamda bu şekilde bir aile uçuş alanımıza yakın ( yaklaşık 70 - 80 m ileride ) piknik yapmaya geldi, biz de muhtemel riskleri anlatarak kibarca kendilerini başka bir yere yönlendirmeye çalıştık, ailenin babası çok kibar bir beyefendi idi ancak ailenin genç delikanlısı "biz burada iyiyiz" benzeri bir yorum yapınca biz de oradan uzaklaştık.
....ve sonra Ediz uçuşuna başladı ama ne uçuş ( gerçi o uçuşu kaydetmemişiz ) çıkan pal seslerini duyan ailenin mangalı vs toplayıp oradan uzaklaşmasını görmeliydiniz :lol: . Bu arada sadece misafir aile değil bende ben de hafif hafif uzaklaştım ;D ;D ;D :lollol: :lollol:

Ahaha [emoji1][emoji1] patir patir 700'luk pal sesini duyunca mangali birakip gitmedikleri bile iyi

fatih cebir' Alıntı:
Abi bu uçuşun gerçekten çok güzel di yüklede izliyek [emoji16]
Diğer videoları henüz izlemeye vaktim olmadı ama Cem'in uçuşu gerçekten çok keyifli :thumbup: Bu hareketleri büyük bir model ile düşünemiyorum :bravo:

Cem Tataroğlu' Alıntı:
....ve sonra Ediz uçuşuna başladı ama ne uçuş ( gerçi o uçuşu kaydetmemişiz ) çıkan pal seslerini duyan ailenin mangalı vs toplayıp oradan uzaklaşmasını görmeliydiniz :lol: . Bu arada sadece misafir aile değil bende ben de hafif hafif uzaklaştım ;D ;D ;D :lollol: :lollol:
Desene Ediz yavaş yavaş eski günlerine dönüyor :bravo: :halay: Ama inanın bu sadece bir başlangıc :laugh: ;D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Diğer videoları henüz izlemeye vaktim olmadı ama Cem'in uçuşu gerçekten çok keyifli :thumbup: Bu hareketleri büyük bir model ile düşünemiyorum :bravo:
Desene Ediz yavaş yavaş eski günlerine dönüyor :bravo: :halay: Ama inanın bu sadece bir başlangıc :laugh: ;D
Abi dur korkutma bizi bu haliyle bile aklımız gidiyor olduğumuz yerde bir ileri bir geri oluyoruz [emoji23][emoji23]

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Vay maşallah. :thumbup:

Ekip artık mangalcı kaçırtan bir hal aldı iyice. :laugh: :lollol:

Fatih çok şükür modeli ve kanopiyi hasarsız kurtarmışsın. :eek:

Cem abi de döktürmeye başlamış iyice. :coolxf: Ekip ivmeyi aldı gidiyor, maşallah maşallah.... :RCKolik:

Bazı videoları ancak izlemeye vaktim oldu %p

Ediz sticklerine sağlık, izlemesi keyifli güzel bir uçuş olmuş :thumbup: Bir iki defa otları biçmeyi niyetlendin :laugh: ama sonunda noktayı koydun :halay Bu arada kuyruktaki sorun tam olarak çözülmemiş, sesten anladığım kadarı ile, doğru mudur?

Fatih sana da helal olsun :thumbup: Sanki bir ara "Piroflip" gelir gibi oldu ama zaten yakın bir zamanda gelecek belli oluyor gidişattan :thumbup: Half piro girişlerinde tam tur kuyruk çevirmek çok hoş gözüküyor, bunu ben de deneyeyim inşallah :yuppi:

Türker Akgün' Alıntı:

Cem abi de döktürmeye başlamış iyice. :coolxf: Ekip ivmeyi aldı gidiyor, maşallah maşallah.... :RCKolik:
Teşekkürler Türker, cem abinin maşallahı var, şu mangal olayına da bir el atalım artık :) :saygilar:

Bazı videoları ancak izlemeye vaktim oldu %p

Ediz sticklerine sağlık, izlemesi keyifli güzel bir uçuş olmuş :thumbup: Bir iki defa otları biçmeyi niyetlendin :laugh: ama sonunda noktayı koydun :halay Bu arada kuyruktaki sorun tam olarak çözülmemiş, sesten anladığım kadarı ile, doğru mudur?

Fatih sana da helal olsun :thumbup: Sanki bir ara "Piroflip" gelir gibi oldu ama zaten yakın bir zamanda gelecek belli oluyor gidişattan :thumbup: Half piro girişlerinde tam tur kuyruk çevirmek çok hoş gözüküyor, bunu ben de deneyeyim inşallah :yuppi:

Teşekkürler Mehmet abi, evet bu ara piroflip yoğunlaşıyorum kavrıyacam inşallah az kaldı, hem görsel olarak güzel hemde keyifli hareketler :thumbup: :halay: :saygilar:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Cem abi bu modelin hakkını sonuna kadar verdi maşallah :) Aileron rainbow da çok güzel çıkmış, kırımsız uçuşlar abi...

Rasim teşekkürler :)

Bu modelde daha çoook yapılacak var bence, bu videodaki her şey stok setup mış ama eleman döktürüyor.

Teşekkürler Mehmet,

Bu aralar alanda eşdeğer zamanda daha fazla uçuş yapma imkanı oluyor ( 3 ek pil aldım AE den ve fena değiller ), bu da hem pilotaja olumlu yansıyor gibi hemde çooook keyifli oluyor :hoppa: :halay: :yuppi:.

Türker Akgün' Alıntı:

Türker Teşekkür ederim.

Bu iş ekiple keyifli ve özellikle benim gibi öğrenecek çok şeyi olan yeni bir modelci için ekip çok kıymetli. Sağolsun arkadaşların hepside bildiğini sonuna kadar paylaşmayı seviyor.

Tek sınıntı halen bana büyük model aldıramadılar :laugh:

Evet arkadaşlar gün geçmiyor ki sancaktepe team olarak büyümeye devam ediyoruz ;D

2017' nin büyük transferini yapmış bulunuyoruz :halay: Doğukan kardeşimiz ile yaptığımız olumlu görüşme sonrası artık bizim takımda :halay:

bu haftaki buluşmanın son anlarında aldıgım ınstagram canlı yayın kaydını paylaşıyorum :) ıcerısınde cem abının ve benım g700 uçuşlarım var .

uzun bı aradan sonra G700 dfc ile 3. uçuşum , kuyruk goblin speed kuyrugu bu arada :evil: :evil: