Mikado LOGO 600sx Unboxing / Montaj / İnceleme

Özkan Çıkıkçı' Alıntı:
Türkiyenin tek Mikadocu Rasim'im nazara geldin.Sağlık olsun %p

muhalefet olmak ıcın degıl ama , TR dekı tek mıkadocu degıl :) hatta ısmını hatırlayamadıgım 2 kısı daha var ..
logo cok guzl bır model bu konuda belkıde total olarak ortak karar en az elestırılen ve en cok begenılen modeldır ...
Şöyleki , Logo exxtreme 700 , cengız okkalı , sonrasında veysel abı , sonrasında bana ve son sahıbı olan mehmet karakaya ya ... benı tehdıt etmeseydı vermezdım ama :D

Abi tekrardan çok geçmiş olsun. Model yerine konur ama orada birine bi zarar gelseydi bunun telafisi olmazdı.

rasim öncelikle gece uçuşundaki kaybından dolayı çok üzgünüz emin ol fakat dahada önemlisi en küçük modelden en büyük modele bizim gibi tutkunların aşık olmasına rağmen oradaki insanların hayatına kast edecek birşey yapmayıp modelinden vazgeçmiş olmanı ayakta alkışlıyorum :bravo: bravo ALLAH daha iyilerini nasip etsin diyorum. :RCKolik:

Özkan Çıkıkçı' Alıntı:
direk 700 bu işin sonu ben hafta sonundan sonra arayışa girdim bile :thumbup: karar veremiyorum TSA bile hoşuma gitti Gaui x7 karar veremiyorum

Abi hiç kararsız kalacak bişey yok. Gaui takımına yazıyorum... :halay:

byedz' Alıntı:
muhalefet olmak ıcın degıl ama , TR dekı tek mıkadocu degıl :) hatta ısmını hatırlayamadıgım 2 kısı daha var ..

Aynen dediğin gibi Ediz, hatta sanırım birisi ankaradan Burak Avcı ;) İlker Sönmez abimiz de bir dönem kullandı, sonra bir arkadaşına devretti diye biliyorum, ama kendisini ismen tanımıyorum.

Özkan Çıkıkçı' Alıntı:
direk 700 bu işin sonu ben hafta sonundan sonra arayışa girdim bile... karar veremiyorum TSA bile hoşuma gitti Gaui x7 karar veremiyorum

Abi x7 ama biraz bekle pilottr de stoklara girsin, açılış niyetine bi güzellik yaparlar diye düşünüyoruz :)

birgün gelirde rasime uyar mikado alırsam sırf canopy sine hasta olduğumdan alırım gök yüzünde çok güzel görünüyor çünki.

Nitrosu varsa bende alirim cunki cok guzel makina :)

1 saat önce eve girebildim yol felaket yordu beni.
Kardeşim tekrardan çok büyük geçmiş olsun.
Ben hala bulunacagi umidindeyim ama olmasa da olur.
Kimseye zarar gelmemesi icin verdigin gayreti takdir ettim hala da ediyorum.
Senin varlığın yeter kardeşim daha iyileri olur insallah

Rasim Öztürk' Alıntı:
Hataların bilincindeyim. Bir daha böyle bir durum oluşmayacak. Birincisi o gece o ışık şartlarında gerek yoktu. İkincisi rescue ile karanlığın içine yükseltmek yerine kontrol dışına çıktığı anda hold ile çakmak bir tercih olabilirdi, ama insan önce kurtarmaya şartlanıyor. Herşeye rağmen kimseye bir zarar gelmedi, arka tarafa kaçınca endişelendim, devamında sürekli rescueya basarak alandan uzaklaşsın da nereye giderse gitsin dedim. Düşünmek istemiyorum kötü bir durum oluşsa bunun vicdani, adli vb. boyutları çok daha yıpratıcı olurdu, o bakımdan modeli kaybetmeyi tercih ederken işin para boyutunu düşünmedim.

Rasim, tekrar geçmiş olsun! Olayın son anına şahit olmuş biri olarak yapmaya çalıştığın şeyi takdir ediyorum! İnsanın hatalarını kabul edip ders çıkarması da bir erdemdir. Gündüz gözüyle bulunabileceğinden çok umutluydum, ama maalesef başarılı olamadık. :( Lakin ben hala geri döneceğine inanıyorum.

Rasim canin saglsun, daha iyileri olsun, fazla uzme kendini,
Modeli insana denk gelmesin diye kaybedebilecek nadir kisilerdensin,

Rasim çok geçmiş olsun, umarım en kısa sürede gönlünden geçen modeli alırsın, böylelikle rescue sistemlerinin sadece modeli korumadığı aynı zamanda modelciyide koruduğunun göstergesi. Tebrikler tekrar.

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Logosuz geçen 4.gün... Üşüyoruz... :rolleyes:

Yolda geliyor bişeyler ;D

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Hayırlı olsun Rasim. :thumbup:

Hayırlı olsun Rasim hocam,kutudan ne çıkacak acaba :bravo:

Hayırlı olsun Rasim. :thumbup:

Ben seni tanıdıysam üç kuruş pahalı olsun turuncu olsun demişsindir. :laugh: