Mikado Vbar Neo - Rescue esnasında swash tepkileri

Rasim Öztürk

RcFanatik
İlgi Alanı
Heli
Selamlar arkadaşlar,

Vbar Neo'daki rescue fonksiyonu, parametreleri ve model/swash üzerindeki etkileri üzerine bir video hazırladım. Forumda bulunsun :)

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Eline sağlık Rasim, paylaşım için teşekkürler. :bravo:

Bazen insanın aklına acaba ünite kendi pozisyonunu doğru biliyor mu diye sorular geliyor. Sensörler doğru çalışıyor mu, bir anormallik var mı gibi gibi....

Yerdeyken bu şekilde modeli riske atmadan görebilmek çok güzel bence. :thumbup:

Oncelikle ellerine saglik Rasim, guzel ve aciklayici bir video olmus :bravo: :thumbup:

Ben hem VBAR Neo da hem de Brain de su asamada default kurtarma acilarini kullaniyorum ve gayette memnunum %p

Helifreak gordugum kadari ile ozellikle ikonunun kurtarma parametreleri ile ilgili sorularda bu degeri dokundurmayip, diger parametleri (sure,...) kisisel olarak kurcalamayi tavsiye ediyorlar :)

Rasim paylaşım için teşekkürler. Bakalım daha neler öğrenicez :D Ben de yavaştan rescue konularını araştırmaya başladım. Ama çok fazla kaynak yok :(

Sent from my iPhone using Tapatalk

Teşekkürler Türker abi, Mehmet abi, Şafak :)

İhtiyaç olduğu durumda kaynak biziz Şafak ;D Şu nasılmış diye merak edip videoyu çekiyoruz... Diğer konuda bu swash aşağıydı yukarıydı çok konuşuldu, çekeyim dedim. Brain için artık kullanıcılarına iş düşüyor...

Ama tabii bilgisayara bağlamadan kumanda ile işleri görebilmek bu videoları çekmek açısından faydalı, yoksa çok uğraşmazdım.

Rasim paylaşım için teşekkürler, çok faydalı bilgiler, sayende mikado ile ilgili bir çok şey öğreniyoruz. :saygilar: