Muhabbet Edelim :)

Ultra guvenli sarj [emoji2] [emoji2]
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Berkay , tamam pratik çözümler konusunda ,Tamer'le beraber yiyip , içtin , azcık huyundan azcık suyundan alman normal de :D , sadece vileda sapı için geçerli bir durum bu ... :lollol:

Şaka bir yana da , bu işin şakası olmaz , şarj doluyken o iki metalin bir anlık temasını hayal etmek istemiyorum , birişi şu çocuğa bir male xt60 konnektör versin yaa , yoksa ben göndereyim Berkay...

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Berkay , tamam Tamer'le beraber yiyip , içtin , azcık huyundan azcık suyundan alman normal de :D , sadece vileda sapı için geçerli bir durum bu ... [emoji38]lol:

Şaka bir yana da , bu işin şakası olmaz , şarj doluyken o iki metalin bir anlık temasını hayal etmek istemiyorum , birişi şu çocuğa bir male xt60 konnektör versin yaa , yoksa ben göndereyim Berkay...
Abi evde var normalde ben suan Sert Denizdeyim yanima almayi unutmusum [emoji2] [emoji2] sagol [emoji2]

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Hava yağmurlu olunca Cafe de nargile eşliğinde sim calışması yapalım dedik :)

Sim işi tamam artık çalışma zamanı, tekrar sağ olun abi.

Aylar sonra yine arka Bahçedeyim :halay:

Bugün yeni uçağım WALTZ'ı THK'ndan aldım.

Tüm bataryalarımı şarj ediyorum.

Nasipse akşama uçururum.

Şimdiden kırimsiz basarili maidenler Ali bey :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Ali abi keyifli, kırımsız uçuşlarınız olsun...

Mehmet Abi sizin şu arka bahçeye bende gelcem bir gün :)

Merhabalar, Rasim abi gibi beni de bir kaşıntı tuttu :) 1 ayda 2 kumanda sattim ,Orange T-six ve Spektrum Dx8 :)
Yılbaşında indirim vs kovalamak için ve kaşıntı için sattim 3 hafta kullandim Dx8'i :)
Bakalım yeni yıl benim için hangi kumandaya gebe olacak , Dx9 alırım muhtemelen diye düşünüyorum :)
Önerilere açığım aslında ama Blade130x için biraz da bağımlı gibiyim DSMX'e :)

Nexus 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Mehmet ÖZER' Alıntı:
Merhabalar, Rasim abi gibi beni de bir kaşıntı tuttu :) 1 ayda 2 kumanda sattim ,Orange T-six ve Spektrum Dx8 :)
.....
Bakalım yeni yıl benim için hangi kumandaya gebe olacak , Dx9 alırım muhtemelen diye düşünüyorum :)
Madem DX9 alacaktın Mehmet neden 2-3 gün önce sevdiğimiz bir arkadaşın :laugh: bedavadan az pahalı verdiği DX9 (900 TL) kaçırdın ki :-\

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Madem DX9 alacaktın Mehmet neden 2-3 gün önce sevdiğimiz bir arkadaşın :laugh: bedavadan az pahalı verdiği DX9 (900 TL) kaçırdın ki :-\
Param olsa ben kaçırmazdım o kumandayı.. :( Dolar böyle uçarken , her halükarda karlı bir alışveriş olurdu , sanki yılbaşında bedavaya mı verecekler , yapacağı indirim kumandada en fazla yüzde 10