Phoenix Online Etkinlik & Buluşma

Phoenix Simülasyonda ONLINE ETKINLIK yapsak nasıl olur ?

• Harika olur. Her aksam orada olurum :)

Oy: 4 9.3%
  • Harika olur. Her aksam olmasa da mümkün olduğunca katılırım :)

Oy: 33 76.7%
  • Evde çoluk var, çocuk var. Çok isterdim ama hanım göndermez şimdi :):)

Oy: 6 14.0%

• Kullanılan toplam oy
    43
Online Etkinlik & Buluşma

Aynen Mehmet abi , dün akşamı güzel geçirdik ,
birbirimize yeni yöntemler , hareketler gösterdik. Hem eğtici hem eğlenceli oluyor :thumbup:

Odayi kurdum herkesi bekliyorum

Hani nerde bu millet[emoji1]

Slmlar arkadaşlar

vakti olanları Phoenix e bekliyorum

Oda : RCkolik
Şifre: 724

:) :saygilar:

Başlığa biraz katkıda bulunalım. Karda kışta can sıkıntısı, scale modelle olan maceralarımdan bir kesit :laugh:

720p izleyiniz.

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Ynt: Online Etkinlik & Buluşma

Öyleyse benim de bu basliktan bir ricam var..
Kendime sim kumandası almaktansa bende dongle alayim diyorum kumandam için,fakat Orange T-six marka kumandam için dongle satan biryer bulamadim. Orange için dongle satan bir yer var mı ki ? HK'da yillardir backorder :(

ben bundan aldım ama memnun değilim uzaktan çalıştıramadım sadece kablo ile dx8 de çalıştı belkide ben ayarlarını yapamadım
ama sana sunu tavsiye ederim

ama bu ürünü nereden alırsın onu bilemiyorum, bu satıcı iyimi kötümü bilmiyorum, bundaki fark g7 yani son versiyonların çalışması bu ürünü Rasim reis bilir nereden alınır, nasıl yapılır yanılmıyorsam o almak istiyordu araştırmıştır.

Mustafa Çoban.' Alıntı:

ben bundan aldım ama memnun değilim uzaktan çalıştıramadım sadece kablo ile dx8 de çalıştı belkide ben ayarlarını yapamadım
ama sana sunu tavsiye ederim

ama bu ürünü nereden alırsın onu bilemiyorum, bu satıcı iyimi kötümü bilmiyorum, bundaki fark g7 yani son versiyonların çalışması bu ürünü Rasim reis bilir nereden alınır, nasıl yapılır yanılmıyorsam o almak istiyordu araştırmıştır.

Aslında benim kumandanın özel, birazda saçma bir kablo muhabbeti var.. Sanırım 4 pinli bir sim kablosu ile çalışıyor o yüzden piyasada ki birçok dongle ile çalışmıyor :(

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

bu kumandaya

bunlardan biri uyması lazım iyice arastır bence
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol