Spirit FBL Rescue / Kurtarma Testi

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tevfik Bey hayırlı olsun. Hangi siteden alıyordunuz. resmi sitesinden mi? link atasrsanız sevinirim. Ben de alıcam. Ama şu an yurt dışı için kullandığım kartı iptal ettim. yeni kredi kartı almam lazım. o nedenle birinizden benim yerime almanızı rica edebilirim. Ücretini hesabınıza hemen gönderirim.

Cahit hocam, sorun değil ben alırım ama siz önce inceleyin pakete eklenmesini isteyeceklerinizi seçip bildirin ben hemen sipariş geçeyim.

Eğer site açılmaz hata verirse Zen Mate eklentisi indirin. Benim hata veriyordu sürekli bunu Rasim önermişti indirince site açıldı.

Üye olmadan girdiğinizde rakam yüksek görünüyor,üye olunca kdv düşüyor.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol
aynı anda aldık heralde Teyfik abi

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Pakete eklenmesi gereken bir şey var mı. Spektrum dx7s ile kullanacağım.

Hayırlı olsun Mustafa, güle güle kullan. İnş bundan sonra kırım olayından kurtuluruz. :)

Cahit hocam, satellite kullanıyorsanız ikinci satellite ı bağlayabilmek için spektrum adapter var ben onun v2 olanını aldım. Aslında tek kullanıyorum da büyük model alınca çift takarım, elimde bulunsun diye aldım.

şu an sadece alıcı kullanıyorum. elimde sadece bir satellite var.

Teşekkür ederim abi sanada hayırlı olsun. inşallah sende bende kırımlari en aza indiririz, bana kırımdan kurtulmak bana zor geliyor ama alışacagiz rescue basmaya mecbur

SM-G900F cihazımdan gönderildi

Hayırlı olsun.

Teşekkürler Erhan, sanada hayırlı olsun.

Sağolun teşekkürler.

Tevfik abi ve Mustafa kardesim her ikinizi de hayirli olsun. Insallah bu unite ile pilotajda en az 1-2 seviye birden atlayacaksiniz :halay: simdiden Kirimsiz, bol keyifli ucuslar :thumbup:

Bu arada tabii ki bunlarin ucabilmesi icin birilerinin AYAR VIDEO konusunu paylasmasi gerekiyor :laugh: Tabii baska islerle ugrasmaktan vakit bulabilirse :lollol: