Şu an PILOT-TR Model Air Festival 2015'te neler oluyor?

Yoldayiz :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Yeni arkadaşlarla tanışmış olduk bu yüzden çok mutlu oldum ama organizasyon sürekli hareket içinde olduğu için oturup çok bir muhabbet edebilme şansımız olmadı.Bu konudan bizim kendi aramızda düzenlediğimiz organizasyonlarada lütfen gelin diyorum. :)

Türk pilotları arasında düzenlenen fun fly yarışması bence iki günün en keyifli organizasyonu oldu. Tabi sonradan düşünülmüş bir organizasyon olduğu için eksiklikler vardı ama kendi pilot abi ve kardeşlerimin performansını izlemek beni çok mutlu etti.Yarışmalarda derece alan herkesi tebrik ediyorum. :thumbup: Ek olarak sevgili İbrahim kardeşimin mütevazi modeli ile gösterdiği başarı gerçekten taktire şayandı. Ayrıca yarışmalarda derece alan arkadaşları canı gönülden tebrik ediyorum. :thumbup:

Emeği geçen herkesin eline,emeğine sağlık. :thumbup:

Biz hala yoldayiz [emoji1] 45'er dk'lik 3. Molamizdayiz [emoji1] bir saat daha yolumuz kaldi. Herkesin yolu acik olsun.

Herkesin yolu açık olsun.Dikkatli gidin arkadaşlar. :)

Lastiğimiz balonlama yaptı değiştirdik isletmede aynısı oldu. Yolda şanssızlıklar bırakmasada çok şükür eve sağsalim geldik. :RCKolik:

Bizde az once Esenboga Havalimanina giris yaptik Izmir ekibi olarak :) ucagimiz 23.30da insallah 2 gibi evlerimizdeyiz :)

SM-E500H cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Geldik, evimizdeyiz...

Harika bir organizasyon oldu, Pilot-TR ye teşekkür ediyoruz.

Elimde yaklaşık 32gb lık kayıt var, düzenlemesi ve yüklemesi zaman alacak ama acelemiz yok. Görsellerimle ilerleyen süreçte karşınızda olacağım.

Akılda kalan çok anlar, anılar oldu. Şimdi aşırı yorgunluk ve yarın iş var, ama paylaşmayı ihmal etmeyeceğiz. Herkese teşekkürler :thumbup:

Hepinizi selamlıyorum.

Seni canı gönülden tebrik ediyorum Serdar. :bravo: :bravo: :bravo: :bravo:

bizde geldik. yolculuk oldukça kısa sürdü.

katılan herkeze ve yürekleri ile aramızda olan herkeze teşekkürler. unutulmaz bir organizasyondu. sanssızlıklar yaşasak da üstesinden geldik arkadaşlar sayesinde.

şimdi işallah. en yakın Adana buluşmasında görüşmek üzere....

mükemmel bir organizosyon ve aşırı yorgunlukla beraber tam 24 00 da sakarya ya ulaştık evimize geldik şükürler olsun

pilot tr ye %p
herkese saygılar. :RCKolik:

Şükürler olsun bizde evimize geldik.

Bizde izmit ekibi olarak ulastik arkadaslar. Hala yolda olanlara kazasiz belasiz yolculuklar. Aman dikkat...

Fazla bir görsel yok bende, ama çok bomba bir video var elimde, Dunkan ve Stu Smith'in beraber uçuşu. Mehmet abi yolu göstersin ordan paylaşayım diye bekliyorum.

Sonunda eve girebildim [emoji42] [emoji42] gercekten muhtesemdi unutulmaz anlar yasadık. Bizim gelisimiz son anda oldu ve iyiki gelmesiz her seyiyle değdi. Düzenleyen ve katilan herkese tesekkurler :)

Biz de saat 01.30 gibi eve vardık.
Seneye olursa bence birkaç gün önce gitmeye çalışalım.