Şu an PILOT-TR Model Air Festival 2015'te neler oluyor?

Güzel bir organizasyon ve buluşma gerçekten bizde orada olmayı çok isterdik ama iş nedeni ile olamadık , katılan herkesin eline ayağına sağlık video ları merakla bekliyoruz :saygilar:

Yaklasik 1.5saat once eve geldim.
Pazar gunu Sivas'ta oyalandim gunun yorgunlugunu atip p.tesi sabahi ciktim yola.
Organizasyon inanilmazdi.
Videolardan izlemek bir yere kadarmis gercegi bambaska.
Ozellikle forumdaki arkadaslarla abilerimle tanismak paha bicilemezdi. Sanki yillardir her bulusmaya katiliyormus gibi hissettirdi bana.
Bundan sonraki bulusmalara elimden geldiğince katilacagim insallah.
Bu arada Arda kardesim iltifat etmis :saygilar:
Yarismalara katilmak zevkliydi dereceye giren arkadaşlarimi tekrardan tebrik ediyorum :bravo:

Ödül töreninde fotoğraf çekenler vardir herhalde bende ne yazikki hic yok olan atabilirmi

Güzel bir hafta sonuydu harbiden,heleki dunkon izlemek daha ayrı bir guzel ve keyifliydi
RC kolik üyelerinin çoğuyla tanıştık güzel oldu ama forumda fazla aktif olmamanın
Zararinida gorduk çoğu kişiyle tanismiyoruz muhabbetimizde olmadı ama adana buluşması
Olursa şayet bu açığı kapatacaz inşallah.))) adanada bir buluşma illaki olur inşallah sabırsızlıkla bekliyoruz.))
Ve RC kolik üyelerinin de gerçekten harika uçuşları var tebrik ederim komple bizdik uçan herhalde.)) :RCKolik: :halay:

cem yolcubal' Alıntı:
Ödül töreninde fotoğraf çekenler vardir herhalde bende ne yazikki hic yok olan atabilirmi
Mail gönderdim Cem ;)

cem yolcubal' Alıntı:

Videosu var, onu yükleyeceğim. Ordan ekran yakalama ile falan foto edinilebilir.

Kuyrukla balon patlatma yarışmasından sonra dunkan ın birde ben deniyim diyip yan tic tocla balonları patlatması...çocuk ezdi bizi ya

Kacan balonu kovalamasina koptum ben [emoji1][emoji16]

Dunkanın balon gösterisi sanırım cumartesi sabahı oldu. Ben göremedim. Yozgata vardığımda ilk olarak otele geçtim dunkan oteldeydi. Ama kahvaltı yaptık sanırım o arada olmuş.
Bu arada Hakan Sözmenin helisinin jüriye doğru kontrolden çıktığı video var mı kimsede

Yabancı pilotlar harici aklımda kalan dikkat çekici uçuşlar; Hakan Sözmen'in iki kırımdan sonra modeli yeniden ayaklandırdığı üçüncü uçuşu heyecan vericiydi... Erdem Özdemir'in 3d yarışması birinciliğini kazandığı uçuş (ki videosu var) muazzamdı, kimsenin birinci kim olacak diye merak içinde kaldığını sanmıyorum.

Cahit Kaş' Alıntı:
Dunkanın balon gösterisi sanırım cumartesi sabahı oldu. Ben göremedim. Yozgata vardığımda ilk olarak otele geçtim dunkan oteldeydi. Ama kahvaltı yaptık sanırım o arada olmuş.
Bu arada Hakan Sözmenin helisinin jüriye doğru kontrolden çıktığı video var mı kimsede
%100 kadraja giremedi doğal olarak ama ben de var. Zira ben helinin yana doğru yükselmesini beklerken refleks olarak kamerayı hafif kaldırmışım. Ama olay ve sonrası ile ilgili idare eder görüntüler çekmişim ;)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Yabancı pilotlar harici aklımda kalan dikkat çekici uçuşlar; Hakan Sözmen'in iki kırımdan sonra modeli yeniden ayaklandırdığı üçüncü uçuşu heyecan vericiydi... Erdem Özdemir'in 3d yarışması birinciliğini kazandığı uçuş (ki videosu var) muazzamdı, kimsenin birinci kim olacak diye merak içinde kaldığını sanmıyorum.
Kesinlikle Erdemin uçuşunu izlediğimde işte bu dedim herkes gibi. Çok iyiydi.
Şu minik pilotun uçuşunu da tekrar izlemek istiyorum. Bir de adı ve soyadı neydi. Adı sanırım Bartuydu ama..

Cahit Kaş' Alıntı:
Kesinlikle Erdemin uçuşunu izlediğimde işte bu dedim herkes gibi. Çok iyiydi.
Şu minik pilotun uçuşunu da tekrar izlemek istiyorum. Bir de adı ve soyadı neydi. Adı sanırım Bartuydu ama..
Tam ismi "Levent Bartu Baytaroğlu " :)

Her nekadar ben gelememiş olsamda rckolik ve facebook ailesinden çok soranım olmuş hepinizi çok seviyorum arkadaşlar. Funfly a gelen ünlü pilotlar beni unutmamışlar inşallah seneye kısmetse :bravo: :yuppi: :RCKolik: :saygilar:

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Muammer Akbulut' Alıntı:
Her nekadar ben gelememiş olsamda rckolik ve facebook ailesinden çok soranım olmuş hepinizi çok seviyorum arkadaşlar. Funfly a gelen ünlü pilotlar beni unutmamışlar inşallah seneye kısmetse :bravo: :yuppi: :RCKolik: :saygilar:
Favorim "Boon" :laugh: :lollol: Bu arada arkadaşların seni düşünüp böyle bir jest yapmaları gerçekten çok hoş :thumbup: