Şu an PILOT-TR Model Air Festival 2015'te neler oluyor?

Eveet arkadaşlar , yine eve en son girme rekorunu ben kırdım bu sene...ama bu sene gelişme var , geçen seneye göre 4 saat erken girdim çok şükür... :laugh:

Rüya gibiydi , nasıl geldi geçti anlayamadık , katılım gösteren tüm Rckolik ailesi üyelerine , birer birer teşekkürlerimi sunuyorum , PilotTr personeline , Hasan bey ve ekibine tekrar bir teşekkürü borç bilirim.Yine sayelerinde , çok değerli yabancı pilotlarla tanışıp konuşma fırsatı yakaladık, yerli pilotlarımızın yeteneklerini görme fırsatımız oldu , yedik , içtik , sohbet ettik eğlendik , gelemeyen tüm arkadaşlarımız adına da , etkinliği mümkün olduğunca değerlendirdik , ama şunu yazmadan yapamıyacağım , sahada kim vardı arkadaşlar ? , en geniş kadro ile tabii ki RCKOLİK !!! :halay: :halay: :halay:

Tüm arkadaşlara güzel geçen zaman için Teşekkür ediyorum.

Hakan abi eve en son gelme rekoru maalesef benim oldu.üstelik tam eve gitmememe rağmen tam 6 da şantiyeye vardim.Asuri yorgunluktan son 70 km kala çekip iki saat uyudum ama uyumasam da sanirim en son ben varirdim.çok yol yaptik ama değdi.2 gün cennetteydim,tekrar dünyaya gonderildim :) beni de en çok mutlu eden bu hobiyi kalbine yerleştirmis abilerim kardeşlerimle tanisma firsati buldum.çok mutlu oldum herkese tesekkur ederim.devami gelir inşaallah...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çok güzel bir organizasyon daha oldu. RCKOLIK ailesi olarak gerçekten farkımızı bir kez daha gösterdik :thumbup:

Gerek Hasan Bey olsun, gerekse Kemal Bey olsun bu geniş ve kalabalık katılım için hepimize tekrar tekrar teşekkür ettiler. Tüm şartları zorlayarak gelen / gelemeyen tüm dostlara bir kez de biz teşekkür etmek isteriz.

Sahada mümkün mertebe tüm arkadaşlar ile muhabbet etmeye çalıştık. Özellikle yıllarca forum üzerinden yazıştığımız arkadaşlarla tanışmak ayrı bir zevkti bizler için. Koşuşturma sırasında farklında olmadan bir kusurumuz / hatamız oldu ise af ola.

Bir sonraki buluşmada yeniden görüşmek üzere, sağlıcakla :thumbup:

Geçen sene katılalamıştım ama bu sene son dk da olsa katıldık. Bencede çok keyifli bir etkinlik oldu. Emeği geçen herkese teşekkürler. Bir çok kişi ile tanıştık. Forum olarak baya bir kalabalık yapmışız :laugh:

Kısmetse seneye tekrar ordayız kaldı 364 gün :D

Başta Rasim ve kırım yaşayan arkadaşlar çok geçmiş olsun.

Yarışmada derece kazanıp hediye kazanan arkadaşlara da tebrikler.

Bu arada Dunkan gerçekten bildiğimiz insanmış :laugh:

Emre çaylar için tekrardan teşekkürler :thumbup:

Herkes kendine göre bir takım kısıt ve zorluklarla bu güzel organizasyona dahil oldu diye düşünüyorum. Kimimiz zaman konusunda, kimimiz ekonomik olarak, bazımız ailesel sebeplerle vs. vs... koşulları zorladık katılabilmek için.

Şahsen ben değdiğini düşünüyorum, iyiki geldik unutamayacağımız bir buluşma oldu diyorum. :thumbup:

Tüm modelci arkadaşlarımızla elimizden geldiğince tanışmaya, sohbet etmeye çalıştık. Özellikle uzun zamandır forumdan yazıştığımız arkadaşlarla tanışmak Dunkan'ı görmek kadar büyük zevkti bizler için. :halay: Farkında olmadan bir kusurumuz olduysa affola. Özellikle benim isim/sima hafızası konusundaki özürlülüğüm sebebiyle devirdiğim çamların yanında Dunkan'ın tele çarpması çok ufak kaldı diyebilirim. :laugh: :lollol:

RCKolik ailesini böylesine güzel bir organizasyonla bir araya getirdiği için tüm Pilot-TR ekibine de ayrıca teşekkür ederiz. :bravo: :bravo: :bravo:

Bir dahaki fırsatta yeniden görüşebilmek dileğiyle. :RCKolik:

Ircha tadında bir organizasyon oldu sırf dunkanın gece uçuş için bile gelinirdi :thumbup:

Mükemmel denecek 2 gün geçirdik , emeği geçen herkese çok çok teşekkürler. Unutulmaz anlar yaşadık , dostluklar pekişti , muhabbetler edildi :)

Sizlerle tanıştığım için de ayrıca mutluyum. Zamanın nasıl geçtiğini anlamadım , gittiğimiz-geldiğimiz yola , yorgunluğa , uykusuzluğa vs. hepsine teker teker değdi. İyi ki gelmişiz :)

Seneye olacak olan etkinliği iple çekmeye başladık şimdiden. Herkese tekrar teşekkürler :saygilar:

Gerçekten geldiğime değdi. 1 gün kalmama rağmen herkezle tanışamasamda, güzel, eğlenceli bir festival oldu. herkeze teşekkür ederim. :RCKolik:

Bu arada yükleme fırsatım olmad.ı Ama 10 tane video ve 90 küsür tane fotoğraf çektik. en kısa sürede yüklenicektir. :)

dağılım biraz erken oldu gibi. uzak gelen arkadaşlar erken ayrıldı.
18.00 gibide bizim karadeniz ekibi ayrıldı. murat kurdoğlunun teklifine dunka hayır demedi, son bir uçak gösterisi vardı ki, söz bulamıyorum mantık ve akıl dışı.
mükemmel.

bu arada kupayı karadeniz e de getirdik. :thumbup:
doğukan tebrik ederim. :halay: :halay: :halay: ellerine sağlık :saygilar:

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Çok güzel bir organizasyon daha oldu. RCKOLIK ailesi olarak gerçekten farkımızı bir kez daha gösterdik :thumbup:

Gerek Hasan Bey olsun, gerekse Kemal Bey olsun bu geniş ve kalabalık katılım için hepimize tekrar tekrar teşekkür ettiler. Tüm şartları zorlayarak gelen / gelemeyen tüm dostlara bir kez de biz teşekkür etmek isteriz.

Sahada mümkün mertebe tüm arkadaşlar ile muhabbet etmeye çalıştık. Özellikle yıllarca forum üzerinden yazıştığımız arkadaşlarla tanışmak ayrı bir zevkti bizler için. Koşuşturma sırasında farklında olmadan bir kusurumuz / hatamız oldu ise af ola.

Bir sonraki buluşmada yeniden görüşmek üzere, sağlıcakla :thumbup:

sohbet kısa olsada azami keyif veriyor, canlı bağlantıda. :thumbup:

tacettin sahin' Alıntı:
sohbet kısa olsada azami keyif veriyor, canlı bağlantıda. :thumbup:
Valla haklısın Tacettin hocam :-\ Bir taraftan görsel alma telaşı, bir taraftan video çekimi, diğer taraftan dostlarla muhabbet gayreti inanın hiç oturmaya fırsat olmuyor :embarras:

murat kurdoğlu' Alıntı:
Hakan abi eve en son gelme rekoru maalesef benim oldu.üstelik tam eve gitmememe rağmen tam 6 da şantiyeye vardim.Asuri yorgunluktan son 70 km kala çekip iki saat uyudum ama uyumasam da sanirim en son ben varirdim.çok yol yaptik ama değdi.2 gün cennetteydim,tekrar dünyaya gonderildim :) beni de en çok mutlu eden bu hobiyi kalbine yerleştirmis abilerim kardeşlerimle tanisma firsati buldum.çok mutlu oldum herkese tesekkur ederim.devami gelir inşaallah...

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MURAT, en iyi pilot kimmiş. ne diyordu ALVİN :lollol:

Anlatılamaz yaşanır dedikleri bu olsa gerek. Organizasyon şahaneydi. Uçuşlar, yarışmalar, sohbet ve eğlence her saniyesi dolu dolu geçti. Emeği geçenlerden Allah Razı olsun bizlere unutamayacağımız 2 gün yaşattılar. :saygilar: