[Urun]: Goblin BLACK Thunder

Detaylar yavaş yavaş çıkmaya başladı. 12s 5000 mah saat piller ile oyle aman aman hafifleme ben fark etmedim ama daha detaylı bakmak lazım.

Ya da Goblin de MSH gibi 100-200 gr hafifletmeyi büyük bir şey gibi lanse etmeye çalışıyor :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Tail fin'i ayırmalarını sevdim. Paller şöyle bir bakınca severek kullandığım Rotortech'lerin aynısı gibi görünüyor. Ama kanopinin renk güzel %p :D

Goblin T Thunder Trailer 2 %p

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Goblin T Thunder Trailer 2 %p

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Reklamı izlerken aklımdan geçenler:

- Yan koydu güzelim heliyi salak!! :D
- Yav bu Goblin reklamı mı, BMW M4 reklamı mı? :rolleyes:
- Negzel heryerler böyle yemyeşil :)
- Az daha güzel uçsaymış keşke... ;D

Emre Kaman' Alıntı:
Reklamı izlerken aklımdan geçenler:

- Yan koydu güzelim heliyi salak!! :D
- Yav bu Goblin reklamı mı, BMW M4 reklamı mı? :rolleyes:
- Negzel heryerler böyle yemyeşil :)
- Az daha güzel uçsaymış keşke... ;D
BMW ile ortak çekildiğine şüphe yok [emoji4]

Thunder T serisi piyasa çıkmış. $966 gibi bir rakamla Eski Thunder göre $100 daha pahalı bir şekilde :eek: :islik:

Abi ama önceki thunder 650'likti. Onun 700'lüğü 933$'dı. Bunun hem 690, hem 710 olanı 966$

O değilde , goblin yağlıyor ballıyor rengini değiştiriyor adını değiştiriyor öyle yada böyle müşteriye satıyor, valla helal olsun :)

Doğukan Ocak' Alıntı:
O değilde , goblin yağlıyor ballıyor rengini değiştiriyor adını değiştiriyor öyle yada böyle müşteriye satıyor, valla helal olsun :)

Goblin bu yapar ;D

Ama kim ne derse desin, en güzel kanopi tasarımı hala Competition serisinde... Baktıkça bakasım geliyor ;D Yeni "T" modelinin hafifliği, kilitli pil kızağı, VTX tipi palleri ilgi çekici, ama tipi o kadar değil...

Emre Kaman' Alıntı:
Goblin bu yapar ;D

Ama kim ne derse desin, en güzel kanopi tasarımı hala Competition serisinde... Baktıkça bakasım geliyor ;D Yeni "T" modelinin hafifliği, kilitli pil kızağı, VTX tipi palleri ilgi çekici, ama tipi o kadar değil...

Katılıyorum, en büyük değişiklik competittion'a geçişle olmuştu. Benimde gözümde hala en güzel dizayn o... Goblin o yani :D

Ondan sonra çıkanların hepsi yukarıda dediğim gibi, başına T koy, adını değiştir rengini değiştir sür piyasaya vs. vs... :D

Emre abi videolardaki 570 seninmi hiç görmüyoruz alanda[emoji4]

ali yalçın' Alıntı:
Emre abi videolardaki 570 seninmi hiç görmüyoruz alanda[emoji4]

Brain videolarındaki mi? Evet benim. Kışın aldım, henüz 1 pil uçtu, Kocaeli'de. Maiden videosu vardı :D Sonra bir türlü ona sıra gelmedi

Emre Kaman' Alıntı:
Brain videolarındaki mi? Evet benim. Kışın aldım, henüz 1 pil uçtu, Kocaeli'de. Maiden videosu vardı :D Sonra bir türlü ona sıra gelmedi
Valla nerdryse uçmamış farketmemek normal. Bence yatırma kuşu abi çok zevklidir kendisi [emoji16]

Kesinlikle, oldukça keyifli Ali %p En yakın zamanda sahalarda boy göstermeye başlayacak :)

Herkes konuşmuş ama kimse tetiği çekmemiş.
Pilot tr indiriminden bir 4035-560kv scorpion motor kaptım. 380 liraydı almayanı dövüyorlardı. Bu motoru bir yere takmak gerekecek.