[Urun]: Goblin BLACK Thunder

İlker Sönmez' Alıntı:
Herkes konuşmuş ama kimse tetiği çekmemiş.
Pilot tr indiriminden bir 4035-560kv scorpion motor kaptım. 380 liraydı almayanı dövüyorlardı. Bu motoru bir yere takmak gerekecek.
Tetiği sana bırakmıştık İlker hocam :lol:

Şaka bir yana güzel indirime Turker ve ben de dayanamadık ve dun birer tane motor kaptık :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

Servolarım standart boy , esc HV . Bir tek motor kısıtlamamız vardı , onuda böylece hallettik. Artık bu takımla kafama göre her modeli yapabilirim. İkinci bir elektronik seti yapmayacağım için tek model gidecez. Zaten ikinciye vakit yok :)

Şimdi de pilot tr dan pillerde bayram indirimi istiyoruz.

Rasim Öztürk' Alıntı:
Hangi motorları aldınız Mehmet abi? Hangi modeller için :D
Ortada model falan yok, sadece ileriye dönük yatırım yapalım dedik Türker ile :laugh: ;D

Türker "HK-4530-540KV - Limited Edition" aldı ben ise "X-NOVA 4530-500KV" aldım. Hayırlısı bakalım ne zaman kullanmak nasip olacak :D

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ortada model falan yok, sadece ileriye dönük yatırım yapalım dedik Türker ile :laugh: ;D

Türker "HK-4530-540KV - Limited Edition" aldı ben ise "X-NOVA 4530-500KV" aldım. Hayırlısı bakalım ne zaman kullanmak nasip olacak :D

Çok iyi yatırım, bu fiyatlardan kaçmazdı iyi olmuş :) :) :)

Dayanamadım bende bi tane kırmızı 380 +xnova motor patlattım, yarın paylaşırım, 1 günde geldi garip bi duygu [emoji5]

Oy oy oy hepinize hayırlı olsun :) güle güle kullanın

SM-A710F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aldığın motora bakarsak 650 :)

Arada ben oyle ciddi bir fark göremedim. Nitro olsa kesin 650 derdim. Elektrikli de ise yine kullanılacak motor ve keyfe bağlı. Yanı tercihi sana bırakıyoruz İlker hocam :D

Sent from my iPhone using Tapatalk

4035-560kv motor... 4200w/5200w...

Bence de 650 abi, şimdiden hayırlı olsun :)

Goblin Black THUNDER 650 merakla bekliyoruz Ilker hocam :thumbup: Herhalde yine Turkiyede bir ilk olacak %p