[Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

Yau ben perşembe verdim 130x siparişini, benimki hala heathrow'da görünüyo :D Güle güle uçurun hepiniz arkadaşlar :D

kadir kocaman' Alıntı:
Gümrük kontrolü olmadan gelmiş demek

Fastladden kumanda aldım, mcpxbl aldım, bunu aldım, başka da bazı ufak tefek alışverişlerim oldu. Daha gümrük nedir bilmem. İki günde ingiltere-türkiye, bir günde eskişehire sevk, bir günde de dağıtım... Onların ordan royal maile sevk etmesine göre toplam süre değişiyor ama ortalama 1 hafta diyeyim. Bu hizmet karşısında yurtiçi sitelerden bile soğudum. Ayrıca araba yok, uçak yok ama iş heliye gelince yok yok :)

Ben de heyecan yaptım şimdi.Ama benimkini dün vermişler (Your item, posted on 03/11/14 with reference RU694283185GB has been received at our international mail centre and is being made ready for despatch overseas.)
Bu durumda hakikatten torpil geçmişler rasime :laugh:
Neyse hepimize hayırlı olsun diyelim,kırımsız,neşeli uçuşlar olsun,paketleri gelen arkadaşlar toplamaya başlasın ki hazıra konuvereyim ben de :D

Valla bu Rasim ballı haaa... ;D
Adam onca reklamını yaptı , tabii ki önce O'na gönderecekler , bunda yanlış anlaşılacak bir durum yok ki ...
Rasim sadece heli mi göndermişler , bi bak bakıyım kutunun kenarına köşesine , gönül almalık bir hediye falan da koymuş olmaları gerekir.... :D

Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Rasim sadece heli mi göndermişler , bi bak bakıyım kutunun kenarına köşesine , gönül almalık bir hediye falan da koymuş olmaları gerekir.

Kutunun kenarında bir adet Spektrum DSMX satellite, bir adet Gens Ace 2200mah lipo, bir adet de Align havlu var Hakan abi, ama hepsinin parasını ödedim :laugh:

Hediye sistemi ile çalışmıyorlar bu arkadaşlar, o konuda oyum pilot-tr ye... İkon ile beraber bir adet kumanda askısı, 3 tane scorpion lipo strap, çeşitli pilot-tr stickerları çıkmıştı.

Evet, stoklar tükenmiş durumda. Ben dahil alan arkadaşlara hayırlı olsun. Başka bir kampanyada görüşmek üzere :laugh:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Evet, stoklar tükenmiş durumda. Ben dahil alan arkadaşlara hayırlı olsun. Başka bir kampanyada görüşmek üzere :laugh:
fastlad sadece kit ve motor ikinci elini 242$dan satıyor stokta var ;D

Ekli dosyalar

• q.PNG
    q.PNG
    98.4 KB · Görülme: 21

Rasim Öztürk' Alıntı:

Sağolasın Rasim, sayende fiyatı hesaplı kaliteli bir model sahibi olduk :agreed: Ben Forza siparişimden 3 gün önce Alzrc450 kit siparişi vermiştim (henüz gelmedi) ve elektronikleriyle beraber Forzadan yüksek rakamı, :( keşke bu kampanya aldığımızdan 4 gün öncesi olsaydı diğer kiti almazdım. :saygilar:

hayırlı günler.
fastlad da hangi kargo seçeneğini seçtinizde kargo bu kadar erken geldi?
alacağım ürünler için sadece alttaki 2 kargo seçeneği aktif.
Ayrıca 2. seçenek için? sipariş sonrası kargo ücreti teyit edilecektir diyor. yani siparişim için ürün bedelini ödedikten sonra, karşıma çıkartacakları diğer kargo ücretini de sonradan mı ödeyeceğim? Burada kargo bedeli çok gelirse diğer seçeneğe yönlendirme yapılıyor mu?

01-International Order Shipping (up to 2kg, £30 compensation) *
Standard Airmail Shipping With Signature. 0.315 kg(s) Zone 3 £9.15
.....................................................................
02-International 1-3 day service
Shipping costs will be confirmed by email once the order has been placed, Your order will only be shipped after you have paid for shipping.. 0.315 kg(s)

bu seçenek 2kg a kadar olan kargolar için geçerli... royal maille çıkar ptt ile gelir. oldukça hızlı.

diğerini hiç seçmedim, önce siparişi ver ondan sonra size kargo bedeli çıkaralım diyorlar, kaç olduğu almadan önce net belli değil. o bakımdan net bilmediğim kargo ücretlerini ödemek istemiyor ve onu hiç seçmiyorum.

abi 2. seçenek benimde kafama yatmamıştı zaten. saolasın

Ynt: [Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

Rasim Öztürk' Alıntı:

bu seçenek 2kg a kadar olan kargolar için geçerli... royal maille çıkar ptt ile gelir. oldukça hızlı.

diğerini hiç seçmedim, önce siparişi ver ondan sonra size kargo bedeli çıkaralım diyorlar, kaç olduğu almadan önce net belli değil. o bakımdan net bilmediğim kargo ücretlerini ödemek istemiyor ve onu hiç seçmiyorum.
Evet diğer kargo seçeneği ups oluyor. Baya bi tuzlu oluyor.

Ynt: [Urun]: Kampanya: JR Forza 450 FastLad'de çok çok uygun fiyattan satışta.

Ben takip numarasız kargo ile 2 kere aldım 1 hafta sürmedi gelmesi

Tapatalk kullanılarak gönderildi

Benim forza da bugün geldi. harika bişey yavaş yavaş toplayacağım artık. Evde büyük bir engel var. :)
Bu arada Rasim beye çok teşekkür ederim bu modeli almama vesile olduğu için

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Gözünüz aydın Mevlüt Bey, montajı basit ve zevkli inşallah kırımsız keyifle uçurursunuz. :thumbup: