[Urun]: Koala K-Bar Mini

Rasim Öztürk' Alıntı:
Ayrıca vbar bluetooth bağlantıları nasıl olur? Ünite üzerinde hangi pin modülde hangi isimli pine bağlanır? Modülün fotosu ilk sayfada var ;)

İkinci sorumun cevabını buldum. İlk mesajlara bunları düzenleyeceğim sonradan.

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Burada pozitif VCC ye, negatif GND ye bağlanacak... TX RX belli zaten.

Rasim Öztürk' Alıntı:
İkinci sorumun cevabını buldum. İlk mesajlara bunları düzenleyeceğim sonradan.
.............
3.Mesajı da sana rezerve ettim Rasim ;)

Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Hayırdır Deniz, yoksa ayarlar hakkında bir video mu hazırladınız ;) %p

Mehmet Bey, akşam Berkay ile birlikte Deniz'in evdeydik benim ve Berkay'ın modele ünite ayarları olacaktı ama benimki geç saatte bitince Berkay'ın modelin ayarı sonraya kaldı.
Malesef ayar videosu yok :( sadece ayardan sonra evin holünde modelin uçuş deneme videosu var fakat Berkay'ın telefonunda, akşama yükler sanırım.

Şu koala ile tarot kafa almamak için zor duruyorum :) uçan koala bakalım performansı nasıl olacak Berkay bu hafta sonuna hazır diyor ama

Yav kadir abi benim 700 de uçan ünite işte daha ne soruyon :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

DenizSERT' Alıntı:
Yav kadir abi benim 700 de uçan ünite işte daha ne soruyon :)

Vay Deniz Bey,,,
uçağın parçaları ne oldu lem :) olm alıcam da sen şimdi 700 le çocuk parkında uçan adamsın :) biraz temkinli davranıyorum .....

Yetenekli pilotun elinde bi başka güzel olmuş :)

İnşallah telefon kulübesinin içinde inverte geçtiğin günleri de görürüz Deniz :laugh: Takipteyiz ;)

Eline sağlık Deniz , ayarlarında , uçuşunda mükemmeldi......Gerçekten itiraf edeyim bayıldım....Övgü ve takdir kısmı bu kadardı...
Gene lafımı söylemeden duramayacağım.Kardeşim , usta modelci adayı oldun , Yozgat'da derece aldın....evin içinde neden kaldırırsın ki şu aleti... :mad:
Defalarca söylüyoruz , güvenlik,güvenlik,güvenlik.....Diye diye dillerimizde tüy bitti....Hele hele daha ayarlarını deneyeceğin helikopterle...
Deniz'im , seni çok seviyoruz , gerçekten güzel yol katedtin, ama bu durumu yakıştıramadım...O helinin minik bir stick kaybında duvara çarparak , pallerinin bıçak gibi savrulduğu minicik bir holde , inan ben hiiiiç olmak istemezdim.Sanırım tüm modelci abilerim ve kardeşlerim de bana katılacaklardır.Neyse , yapacak bişey yok , lütfen herşeyi şansa bırakmayalım.Fırçalama faslı da bu kadardı.... :)
Seni çok seviyorum , biricik kardeşimsin , aslında yazdıklarımın ne kadar doğru olduğunu benden bile iyi biliyorsun.Lütfen bir daha böyle yapma emi.... :D

• Beğen
Tepkiler: kerim celik

Rasim Öztürk' Alıntı:
Yetenekli pilotun elinde bi başka güzel olmuş :)

İnşallah telefon kulübesinin içinde inverte geçtiğin günleri de görürüz Deniz :laugh: Takipteyiz ;)
Sagol abi teşekkür ederim :) valla bi 150 alıyım diyorum indoor 3d için :D
Mehmet Kucuksari' Alıntı:
Ben beğenmedin, ünite kuyruğu iyi tutamıyor :laugh: :laugh: :D :D
Yerden ilk kalkışı ayrıca kuyruk dönüyor vidası sıyrık abi :D
Hakan Ülgenalp' Alıntı:
Eline sağlık Deniz , ayarlarında , uçuşunda mükemmeldi......Gerçekten itiraf edeyim bayıldım....Övgü ve takdir kısmı bu kadardı...
Gene lafımı söylemeden duramayacağım.Kardeşim , usta modelci adayı oldun , Yozgat'da derece aldın....evin içinde neden kaldırırsın ki şu aleti... :mad:
Defalarca söylüyoruz , güvenlik,güvenlik,güvenlik.....Diye diye dillerimizde tüy bitti....Hele hele daha ayarlarını deneyeceğin helikopterle...
Deniz'im , seni çok seviyoruz , gerçekten güzel yol katedtin, ama bu durumu yakıştıramadım...O helinin minik bir stick kaybında duvara çarparak , pallerinin bıçak gibi savrulduğu minicik bir holde , inan ben hiiiiç olmak istemezdim.Sanırım tüm modelci abilerim ve kardeşlerim de bana katılacaklardır.Neyse , yapacak bişey yok , lütfen herşeyi şansa bırakmayalım.Fırçalama faslı da bu kadardı.... :)
Seni çok seviyorum , biricik kardeşimsin , aslında yazdıklarımın ne kadar doğru olduğunu benden bile iyi biliyorsun.Lütfen bir daha böyle yapma emi.... :D
Teşekkür ederim abi :) inan biraz azar yiyim geyik olsun diye sırf evde ucurdum :D

Re: [Urun]: Koala K-Bar Mini

Bende koala yi goblin 630 da ve x5 de hic sorunsuz gozum kapali kullandim. Governer ve autotrim ozelligi yok sadece. Vstabi programi ile sorunsuz ayarlaniyor. Diger ucus hissiyati vbar ile birebir ayni

Re: [Urun]: Koala K-Bar Mini

ahmet.goktas' Alıntı:
Bende koala yi goblin 630 da ve x5 de hic sorunsuz gozum kapali kullandim. Governer ve autotrim ozelligi yok sadece. Vstabi programi ile sorunsuz ayarlaniyor. Diger ucus hissiyati vbar ile birebir ayni

Forumda kbar patlaması yaşanacak, buraya yazıyorum :)

Mikado yıllardır yiyeceğini yedi, çıkarmıştır yatırımını onlarca kere... Biraz da çinli kardişler kazansın :)

Ben de yarın ilk defa ünite ayarı yapıcam bakalım model uçacak mı :lol: