[Urun]: Lynx'in İlk Helisi : OXY3

Nasıl bir insansınız, nasıl bir pilotsunuz ben anlamadım ki ???

Bu VIDEOYU görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Özledik mi küçük canavarı :D

Çok acayip bişey bu, ele avuca sığmıyor :laugh:

Genelde 250-300 boyutundaki heliler hem performans helisi olarak kullanılamazlardı hem de tamir işleri can sıkıcı olabilirdi. Lynx pahalı bi seçenek çıkardı ama hak ediyor olacak ki kullanıcı sayısı dünyada kısa zamanda arttı. Manualini incelediğimizde, büyük abilerindeki gibi her bir tarafı... Precise bi yapısı var.

Günün birinde alırsam, olmuşken tam olsun deyip tareq edition alırım. Hem 285mm pal, hem daha güçlü daha yüksek kafaturlarına çıkabiliyor. Bir de tabii o kadar para veriyoruz farkını da verelim tam olsun psikolojisi :laugh:

Rasim Öztürk' Alıntı:
Çok acayip bişey bu, ele avuca sığmıyor :laugh:

Genelde 250-300 boyutundaki heliler hem performans helisi olarak kullanılamazlardı hem de tamir işleri can sıkıcı olabilirdi. .....
Tamir konusunda micro sınıfı da olsa BLADE 180 çok iyi. Servoları, Tork Tube dişlisini falan değiştirmek çok kolay ve Türker'in ifadesiyle 700 sınıfı abilerini aratmıyor. Yani 450 ile kıyas bile kabul etmeyecek kadar kolaymış :thumbup:

Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Rasim Öztürk' Alıntı:
Bu RESMİ görmek için izniniz yok. Giriş yap veya üye ol

Senin kumandanın; -dur pardon Mikado VBar Control yanınada yakışır bir tane :laugh:

Canopy de renk tercihim malum :laugh: Ama itiraf edeyim yerde ;D bu renkler kumanda ile sahane bir uyum yakalamis :thumbup:

Canavardan bi video daha :)

Bir ayı geçmiş paylaşımda bulunmamışım :)

Rasim Öztürk' Alıntı:
Bir ayı geçmiş paylaşımda bulunmamışım :)
Bu modelin senin kadar Türkiye'de seveni yoktur diye düşünüyorum Rasim :D Sayende Lynx kıl olan ben bile yavaş yavaş modele alışmaya başladım :laugh:

Kullanıcı yorumları da çok olumlu ve çok sayıda paylaşım var abi hakkında... Hatta bir yorumdan alıntı yapayım, içinde çarpıcı kısımlar var :D

Unlike your Blade products, you will not need to spend "2.5x the cost" in upgrades first month, or ever, for that matter. So yes, about $600 to build.
My ave crash cost, (and stuff it regularly!) has been about $30. Blades and a feather shaft being most common. Full on plowed it in and thought it was totaled, even broke side frame, cost about $90,but, the parts come in packs of 2, so that drastically decreased crash cost.
As far as upgrades, none required, couple nice to have , and for me the stretch kit.

I honestly bought Oxy w/little hesitation, as I do not like the smaller helis. Was totally impressed with its performance and quality. Luca hit this one out of the park!

The Oxy would be a great choice for overall quality and value, not to mention the support of Lynx and Luca personally! Not many companies stay this involved with their product as well as listen to the end users input.