[Urun]: Sab Goblin 700 orange Competition Kutu Açılımı Kit Ve Setup Montaj

evet arkadaşlar goblin 700 competition maideni geldi çattı bu gün maidenmi dersiniz test uçuşumu dersiniz artık ondan yapacağım dün bütün ikon ve mekanik ayarlarını mehmet abinin hazırladığı ikon fbl ayar ve kurulumunu anlatan 80 küsür dk lık videosu eşliğinde kusursuz yaptığıma inanıyorum . Erhan kardeşimdende yaptığım ayarların doğruluk onaylarını her nekadar uzakta olsakta telefondan yardım aldım. Artık yarın son bir kez daha bütün ayarları gözden geçirerek goblin 700 ü uçuracağım inşallah

Muammer Akbulut' Alıntı:
evet arkadaşlar goblin 700 competition maideni geldi çattı bu gün maidenmi dersiniz test uçuşumu dersiniz artık ondan yapacağım dün bütün ikon ve mekanik ayarlarını mehmet abinin hazırladığı ikon fbl ayar ve kurulumunu anlatan 80 küsür dk lık videosu eşliğinde kusursuz yaptığıma inanıyorum . Erhan kardeşimdende yaptığım ayarların doğruluk onaylarını her nekadar uzakta olsakta telefondan yardım aldım. Artık yarın son bir kez daha bütün ayarları gözden geçirerek goblin 700 ü uçuracağım inşallah
Desene Muammer geldi çattı büyük gün :thumbup: :halay:

Ikon ayar videosunu dikkatli izleyip, tüm ayarları yapmışsın. Erhan'dan da tlf desteği ile teyid de almışsın. O zaman bence gönül rahatlığı ile enerjiyi verip, palleri döndürebilirsin :thumbup: O anları video ile bizlerle paylaşacağını düşünüyorum ve videoyu merakla bekliyoruz %p

Muammer Akbulut' Alıntı:
... Artık yarın son bir kez daha bütün ayarları gözden geçirerek goblin 700 ü uçuracağım inşallah

Merakla bekliyoruz. :bravo:

videoları ayrı konuda yüklüyorum maiden 10 numara oldu bence :thumbup:

Muammer Akbulut' Alıntı:
videoları ayrı konuda yüklüyorum maiden 10 numara oldu bence :thumbup:
Zaten suphemiz yoktu ki, bakiniz 2 mesaj yukari :thumbup: Fiziki olarak orada olamasak da bilgi ve paylasim olarak :RCKolik: hep yanindaydi ;)

aynen mehmet bey tekrar teşekkürler videoları bu konudan izleyebilirsiniz